reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Dopiero zobaczylam Wasze starsze posty ;( Malinka,nie martw sie,jeszcze chwila i bedziecie razem,wszyscy troje!;)
nie znam sie na tym,ale takiego Maluszka z inkubatora mozna kangurowac?najwazniejsze ze oboje jestescie przy Niej
 
reklama
mamaagata.. no jepiej jak dziecko jest mniejzze niz cis takiego klocka.. moj pierwszy wazyl 4450 ale rodzilam 15 dni po terminie i dlatego teraz gin planuje bym urodzila w 38 tc. mam nadzieje ze mlody do 4 kg nie dobije..
najgorszy bol swiata to chyba bol zeba jak nie masz przeciwbolowych.. :) a tu jest swiadomosc ze sie to lada moment skonczy..

nunka wspolczuje kataru. jak to mowia leczony 7 dni nie leczony tydzien.. zdrowka dla ciebie
 
Asiorek ja się cieszę, że to nie będzie wielkolud. Nadrobi później ;)

A mi się brzuch obniżył, wczoraj mąż zauważył, a dziś położna. No i faktycznie lżej mi się oddycha i miejsca mam więcej pod biustem :)
 
Hej dziewczyny. U mnie bez większych zmian,po CC wszystko mnie boli,cieżko mi sie podnieść,jestem z siebie niezadowolona ze nie potrafię sie w sobie bardziej zebrać.
Moja Córeczka jest na oddziale neonatologicznym,ma infekcje w płucach,dostaje antybiotyki..Mam nadzieje ze to trafna diagnoza i ze po podaniu leków będzie coraz lepiej..Bardzo sie o nią martwię..Chciałabym juz mieć ja przy sobie.
Pozdrawiam Was
ImageUploadedByForum BabyBoom1432930033.743395.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1432930033.743395.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1432930033.743395.jpg
    29,9 KB · Wyświetleń: 65
malinka kochana.. ma prawo cie wszystko bolec i nie masz czego miec do siebie pretensji.. i tak jestes silna dziewczyna.. :D a na wszystko trzeba czasu.. no kochana juz widze rogala na buzce.. :D na pewno z malutka bedzie wszystko dobrze.. sliczna dziewczynka.. :D dojdzie do siebie raz dwa i juz jej nie oddasz nikomu.. : D

u mnie dzis imprezka zakladowa u mojego w pracy.. nie chce mi sie isc jak nie wiem. beda znowu szepty za plecami.. brrr... no ale mlody na zamkach dmuchanych sie wyskacze i pobawi z animatorami i jakis prezent zgarnie. wiec nic mi nie zostaje jak zacis zeby i robic dobra mine do szefostwa meza...

milego dnia moje drogie panie...
 
Malinka śliczna mała, jest duża i ślina i na pewno szybko pokona infekcję, w końcu to kobitka. A ty staraj się rozchodzić, bo najgorsze po cc jest zaleganie w łóżku, wiem że dobrze mi się pisze, ale ja zrobiłam ten błąd przy pierwszej, a teraz mimo bólu starałam się sporo chodzić (przy pionizacji wyrwałam cewnik więc chcąc nie chcąc trzeba było wstawać na siku) i dużo szybciej doszłam do siebie.
Trzymam kciuki za Was obie.
Asiorreek to będziesz miała pamiątkę ciążowa, mi całe szczęście tym razem się upiekło, ma 3 rozstępy po synku i ani jednego więcej.:rofl2:
Muszę się pochwalić że mojej córci wczoraj odpadła pępek.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Malinka ale masz piękną córeczkę :) Spójrz na nią, pomyśl jakie szczęście cię spotkało i uszy do góry :-) Jeszcze chwilę, a nie będziecie mogły się sobą nacieszyć w domu więc bądź dzielna!

 
Do góry