reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

dzien dobry porannie. Kurcze wrocilam o 24:20 z pracy i wzielam sie za prasowanie do 2:20 w nocy. i juz jestem na nogach:-( synek wczoraj pospal ze mna do 9 ale dzis juz nie za bardzo chcial. no ale trudno.


vill- podoba mi sie ta pierwsza ozdoba. Kurcze z niczego zrobic coś:-)no i super ze wizyta u lekrza się udala i wszytko ok

lastpetunia- i jak lot? JAk roksi?
kasiulka i reszta dziewuszek- where are you???? hooop hooop???
Chyba wszytkie sprztacie, gotujecie i pieczecie. super.

kajoinka- wpsolczuje. dobrze ze trwaja ok 2 dni. niedlugo bedzie dobrze:-) mam nadzieje ze i u kuby nic sie nie roziwnie.

nefi- elegancko ze nefrolog nie znalazl zadnych nieporoszonych gosci u cibie:-)

Z piatku na sobote w nocy zrobilam 140 pieorgów. jutro mam wolne to dalej bede rzadzila w kuchni, choc z tym moim urwiskiem nie wiem jak dam rade, Wszytkie szafki jego i zawartisc na podlodze.


.......czas na herbateke...........
 
Ostatnia edycja:
reklama
U nas dużo pracy...jak u wszystkich . Byliśmy z Franiem na sesji zdjęciowej :) Bardzo fajnie było teraz czekamy na efekty . Póki co mamy jedno zdjęcie


WESOŁYCH ŚWIĄT

ART_4404 (1).jpg
 
Ahoj.
My juz praktycznie wyrobieni - dziś była akcja uszka ;-)
Jutro w nagrodę chyba nawet do sąsiadki (w końcu) się wybiorę - na babski zlot.

Także i my życzymy wszystkim zdrowych, pogodnych, pełnych ciepła, radości i miłości świąt oraz mnóstwa wspaniałych prezentów pod drzewkiem ;-)

 
Hejka!
Nowe nicki widze, a ja tu zagladam raz na pare miesiecy :( Ah bo laptop mnie drazni, trzeba go sformatowac ale przedem zgrac milion fot a tego nie ma komu zrobic ( ja raz sie zabralam pozgrywalam...a minela chwila nie pamietam juz cos i musialabym od nowa przejrzec plytki co zgrane co nie :baffled: ) ...wylacza sie sam nagle bez sensu taka robota. Mam nadzieje, ze po formacie bedzie do zycia zaczne czesciej wpadac ;-) Chociaz tez tutaj wychodzi lenistwo- fb mam aplikacje na tel i co sobie przysiade czy usypiam malego telefon w reke i latwiej wpasc napisac zobaczyc co i jak :)

Ja tez szykuje na raty Wigilie ( dla nie wtajemniczonych mieszkam za granica i spedzam ja w tym roku z mezem i tata a 26 grudnia dolatuje mama) nie jest lekko co znikne w kuchni 10 minut i medzi mi male, pozatym na sekunde go sie nie da zostawic, nawet juz w chodziku wygnie sie tak, ze cos siegnie, zrzuci, otworzy ehh A raczkujac i wstajac co rusz sie cos dzieje.. Wiec lekko nie jest, dopiero kilka rzeczy zrobione i tak to na raty idzie. Jutro posprzatam bo wlasciwie pozmywac lazienke, odkurzyc i zmyc pokoj i wszystko wiec juz po calym gotowaniu itp sie jutro zrobi. M pracuje do popoludnia ale tata bedzie do pomocy ( chociaz mi malego zajmie).

Malutki ciagle chory dzis jeszcze wiekszy gil i kaszel:( Mam nadzieje, ze mamie sie uda cos mi przywiesc z PL na to..
Ja tez sie rozlozylam lekko mam ochote sie wsciec bo ani ja ani Dorian od 9 msc nie bylismy chorzy!! I akurat te pare dni na swieta, no jakas klatwa czy co :/

A Wam marcóweczki kochane tymczasem spokojnych, śnieżnych ( zazdroscimy!!!) radosnych Świąt w otoczeniu bliskich i przyjaciół :happy2: I jeszcze wspanialszego Nowego Roku!


wesolych.jpg
 
Witam zyczenia potem bo na telefonie zdjecia niedarady dodac...
A ozdoba sliczna no no zadziwiasz mnie kochana :-)
Wszystkie dzieciaczki na czerwono ubrane sliczne :-)
Moja ma wllasnie mala drzemke a o 16rodzinka sie zbiera..:-)
 
reklama
Przyznawać się!
Prezentami się bawicie czy do sylwestrowego balowania szykujecie? ;-):-D

Rafał przezachwycony pchaczem od dziadków - od rana aż drgawek na jego widok dostaje - ma przynajmniej motywację do przemieszczania, cwaniak mały
biggrin.gif
A buja się coraz lepiej - ciekawe czy ruszy jeszcze w tym roku czy dopiero w następnym....


Ja dziś wysłałam M na zakupy do drogerii R, bo ładne promocje i dodatkowy rabat 20% to sobie pomyślałam, że warto skorzystać...
Żeby mu było łatwiej, wydrukowałam mu stronę z interesującymi mnie produktami i napisałam z boku ilości - oczywiście, jak na prawdziwego faceta przystało, wszystko pokręcił - a jak! A z deserków głównie jabłko i gruszkę wziął - jakbyśmy mało mieli zapasów domowej roboty :rolleyes2:
No tom skorzystała z promocji - za tydzień będę sama w mieście, to będę robić zakupy jeszcze raz...
 
Do góry