reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

POGADUCHY O WSZYSTKIM

ocenki jakieś smieszne mi się pojawiły i nie wiem o co vchodzi
a ile twój mały ma?
i jak ma na imię
może cos na naszym wątku się ruszy jak nowe osoby dołączą
 
reklama
Dziewczyny co z WAMI ????????????????????????
meldowa sie prosze
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
czyżbyście uciekły z nowego BB
 
Ale cisza się zrobiła... A to był taki ciekawy topik...:no:
Odkąd pracuję czas ucieka w straszliwym tempie. Odliczam czas do Świąt Bożego Narodzenia, będzie kilka dni na odpoczynek.:happy:
Mikołajki za nami. Patryk zamówił Scrable, a Sebastian laptopa. Teraz czekają na prezenty pod choinką. Kupiłam już świetne czapki, ale myślę jeszcze o jakimś drobiazgu, bo wiadomo, że dzieci z czapek raczej się nie ucieszą. :confused:
W szkole Patryk zbiera same dobre oceny, co mnie bardzo cieszy. Będzie startował w konkursie matematycznym "Kangurek". Cieszymy się z tego wszyscy. Zostało nam jeszcze 5 modlitw do zaliczenia i możemy przystępować do I komunii św.
Sebastian też nie sprawia problemów w przedszkolu. Ogólnie można rzec - sielanka. :laugh2:
Mam nadzieję, że odezwą się pozostałe dziewczyny:

Edzia, co u Ciebie ??
EWCIK100, jak chłopaki ??
Mokate, co słychać ??

Mam nadzieję, że topik wróci do formy... :eek:
 
Agnexx fajnie że się odezwałas :tak:

U nas ok, Alex bardzo dobrze radzi sobie w szkole i mówi ze to najlepsza szkoła do jakiej chodził (to już 3 cia w jego życiu), robi ogromne!!!! postepy w angielskim, pisze wypracowania, rozmawia swobodnie - ach nie ma to jak codziennne obcowanie z językiem! :-)

Wiki jest bardzo samodzielna, sama je wszystkie posiłki razem z zupą :tak: ,myje się ładnie, próbuje ubierać sama - zuch dziewczyna :-D

A u nas ciepło, ale mgliście

Szykujemy sie na Świeta do Polski - w poniedziałek lecimy na dwa tygodnie :tak: Świeta u rodziców, a Sylwester w knaajpie :-) :-D

pozdrawiam
piszcie co u Was :tak:
 
Jak miło... :-)
Brakuje tylko Mokate :eek:

Do Świąt zostało niewiele, ale ja odkąd pracuję jestem lepiej zorganizowana. Porządki już za mną. Prezenty w większości kupione. Zostały tylko podarki dla chrześniaków, ale do końca tygodnia i to powinnam mieć z głowy. :laugh2:
Sylwester spędzamy u kuzynki. Ma trójkę dzieci, więc moi synowie będą mieć zajęcie, poza tym jest miejsce noclegowe, nie musimy wracać w nocy. Marzy mi się impreza w knajpie, ale mam problem z opieką nad dziećmi. Tak dawno nigdzie z mężem nie wychodziliśmy. Może w przyszłym roku uda nam się gdzieś wyjść ??
 
no t0o już widze światełko w tunelu że tu sie coś ruszy
no to jeszcze raz meldowac się

jak tam po świętach opowiadać !!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
I ja się melduję:-)

Święta i Sylwester przeszły mi tak szybko jak jeszcze nigdy w życiu. Może to wina braku śniegu?:confused:

Darii dalej podoba sie w szkole- najczęściej przynosi 5 (6 też się udaje załapać) Zapisała się na 6 kółek pozalekcynych, więc prawie nie widuje jej w domu... Jest bardzo ambitna.
Martynka rosnie- w 2 dzień świąt zaczęła raczkować (a już myślałam, ze się nie doczekam:tak: ) A jak tylko ma czego sie przytrzymać, to wstaje (Niestety! Bo upadki bywaja bolesne) Fajnie zaczęła gaworzyć...

WSZYSTKIEGO NAJ, NAJ W NOWYM ROKU!!!!!

Edzia- i specjanie dla Ciebie zbiór lektur w klasie III. :-)
Możecie kilka wybrać:
BAŚNIE - H. Ch. Andersen
OTO JEST KASIA - M. Jaworczakowa
KLECHDY DOMOWE - M. Konopnicka
KAJTKOWE PRZYGODY - M. Kownacka
DZIECI Z BULLERBYN - A. Lindgren
AWANTURA O BASIĘ - K. Makuszyński
ZIARENKA MAKU - J. Ratajczak
O PSIE, KTÓRY JEŹDZIŁ KOLEJĄ - R. Pisarski
ANARUK, CHŁOPIEC Z GRENLANDII - Centkiewicz Cz
DZIECI PANA ASTRONOMA - Chotomska W
 
Widze że Daria to jak moja Paulina
od rana do wieczora nie ma jej w domu

Bartek chodzi do nowej pani logopedy do przychodni i juz widze postepy
nie ma to jak indywidualne zajęcia

Kacper natomiast jak zwykle rozrabia na całego

ja nie moge się już doczekać wiosny
dobija mnie taka zima
 
reklama
mam juz opinie z poradni psychologiczno -pedagogicznej w sprawie Bartka

w wyniku przeprowadzonych badań stwierdzono sprzężone zaburzenia o charakterze dyslektycznym , które obecnie występują w postaci dysleksji rozwojowej -dysortografii
 
Do góry