reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

POGADUCHY O WSZYSTKIM

Basiaj czy ja dobrze rozumiem, ze jakies kolejne maleństwo się szykuje? :)

No mój Alex tez raczej z tych niechętnych do szkoły, ale przyznać muszę, że nowa szkoła mu sie spodobała i chetnie chodzi, może traktuje to jak przygodę... ;)

Agnexx
no to masz luzy, oj jak czekam az Wiki do przedszkola pójdzie ::)
 
reklama
BASIA.J pisze:
no i się zaczęło w zeszycie i ćwiczeniach czerwono :mad: :mad: :mad: :mad:

O rany już?

U nas na razie luzik. Nika dumna że w matematyce pisze już w jedej kratce a w polskim w zeszycie w jedną linię. No i dzieki temu stara się ładnie pisać... ciekawe jak długo?
 
nie narazie żadnych dzieci >:D
to do szybkiej kontroli dni płodnych i niepłodnych 8)

błąd na błędzie
sylaby dzwięczne i bezdzwięczne :mad:
 
BasiaJ oj sorry, tak sobie pomyslalam, bo u nas na wątku dziewczyny planujace dzidziusia takie suwaczki sobie wstawily ;)

U nas też z marszu duzo roboty, dużo zadaja i juz jakies sprawdziany w planach...
A Alex chory, od 2 dni ma 40C i gardlo go boli, juz sie zaczyna!! :mad:
 
Hej!

Niestety luzów nie mam :p od połowy sieprnia pracuję... 8)

Po zebraniu na temat komunii jestem przerażona. Zaczynam się obawiać, czy przeżyję najbliższy rok. :( Spodziewałam się po naszym proboszczu wszystkiego co najgorsze, a i tak mnie zaskoczył... :mad: oczywiście negatywnie... :mad:

 
Witam :)

U nas też początek roku szkolnego przyjęty bez zbytniego entuzjazmu. Kajtek jakoś nie może wdrożyć się do szkolnego drylu. A i ja mam trochę problemów: muszę sie rano mobilizować, robić śniadanie, szykować ubranie. A tak pięknie było przez dwa miesiące.
I dowiedziałam sie niedawno, że moja niania (która Jeremi zdążył już polubić) nie wraca z wakacji w Irlandii. I zostałam na lodzie. Szukam nowej opiekunki, ale o tę trudno. U nas większość ludzi zdolnych do pracy wyjechała za granicę. A te panie, które zostały są wręcz rozchwytywane. Tak więc znowu pracuje wieczorami i szukam, szukam, szukam.
Wczoraj Kajtek skończył dziewięć lat. Kilka fotek z wczorajszej imprezy.

Najważniejszy na urodzinach, tort. Były dwa. Jeden z alkoholem dla dorosłych, drugi, owocowy dla dzieciakow. jak to zwylke bywa, dzieciom zasmakował czekoladowy, a dorośli jedli smietankowy.




 
no ja muszę pochwalic Alexa, ze swietnie sobie radzi i nawet nasz akcent poprawia,(mówi, że żle wymawiamy...) ;)
jestem z niego bardzo dumna, a najbardziej cieszy mnie fakt, ze polubił szkołe, wcześniej mimo ze chodził do prywatnej szkoły czesto bolał go rano brzuch i stresował sie, niechętnie sie uczył, a tu taka niespodzianka :) (odpukać) ;)


Mam pytanko, czy zestaw lektur do klasy 3 to jest wszędzie taki sam, czy zależy od szkoły?
Czy ewentualnie mogłybyście mi przeslać, zebym wiedziała co Alex musi przeczytac....

 
reklama
Do góry