)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pogaduchy, Rady i Ploteczki Krakowskich Mam

reklama

maruda202

Fanka BB :)
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny, niedawno się przeprowadziłam, może jest tu jakaś osoba z Czyżyn-moja córa ma 1,5 roku i chętnie poznamy kogoś z okolicy i umówimy się na spacerek czy zabawę :)

Paulina12

Miasto
Sztokholm
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny, niedawno się przeprowadziłam, może jest tu jakaś osoba z Czyżyn-moja córa ma 1,5 roku i chętnie poznamy kogoś z okolicy i umówimy się na spacerek czy zabawę :)
Ja mieszkalam w Czyzynach:-p na Dywizjonu. Bede od 4 do 7 marca bo przylatuje babcie odwiedzic:happy2:

Semifreddo

Aktywna w BB
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Halo Kraków :) jestem poznanianką, która dopiero co przeprowadziła się do Krakowa ( Dębniki ). Jestem na początku pierwszej ciąży. Mam 28 lat.

carmelek9

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
I ja się witam;) mam 27 lat, jestem z Krakowa, spodziewam się lutowego maluszka.
Jak coś to chętnie wyskoczę gdzieś na lody z inną przyszłą mamą;)

Tka

Rozwiązania
0
A ja mieszkam przy granicy Krakowa od str poludnia ;) spodziewam sie maluszka poczatkiem grudnia :)

ŻonaGraja

Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Witajcie. Nowa Huta się wita :) spodziewam się maluszka w kwietniu (choć i marzec jest możliwy chętnie poznam inne mamy :) a może możecie polecić jakiegoś lekarza do prowadzenia ciąży w Krakowie?

reklama

Paulina12

Miasto
Sztokholm
Rozwiązania
0
Witajcie. Nowa Huta się wita :) spodziewam się maluszka w kwietniu (choć i marzec jest możliwy chętnie poznam inne mamy :) a może możecie polecić jakiegoś lekarza do prowadzenia ciąży w Krakowie?
Jezeli jeszcze nie znalazlas to polecam ULTRAGEN na Dietla przekochani ludzie.

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry