reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoik 3 latka

Syneczki3

Mama 24 godz. na dobę :D
Dołączył(a)
30 Sierpień 2008
Postów
1 765
Miasto
Września
Witam wszystkie mamusie przeglądające ten wątek. urządzamy nasze nowe mieszkanko i chcemy zrobić naszym chłopcom pokoiki z prawdziwego zdarzenia, mam mase pomysłów jednak nie wiem które wdrożyć w życie nie chce zrobić z pokoiku 3 latka krainy malutkiego bobaska a chce aby miał przytulnie.
Pierwszy pomysł jaki mi zaświtał to łóżko samochód takie duże 2metrowe jednak wyglądowo inne niż wszystkie. Zresztą widać na zdjęciu :sorry2:
Kolejny pomysł to delikatny jasny kolor ścian a na nim co jakiś czas postacie z bajek ale nie za dużo żeby nie przytłaczały.
Chciałam także na suficie zrobić niebo tzn taki lekki granat a na nim namalowane gwiazdy które w środku miały by halogeny jednak już za późno na pomysł wpadłam i nic się nie dało już zrobić.
Dziewczyny powiedźcie jakie wasze pociechy mają pokoiki bądź co byście w nich zmieniły z różnych powodów.
 

Załączniki

  • sleepcar_czerw_big.jpg
    sleepcar_czerw_big.jpg
    37,1 KB · Wyświetleń: 228
reklama
Łóżko Tomek :-D Oliwierek ma bzika na punkcie tej bajki :tak: ale przyznam ze nie spotkałam się jeszcze z takim w sklepie na allegro też jakoś nie a już wiem któe by z tych dwóch wybrał :blink: Kolorek ścian ma intensywnego odcienia groszku pomarańcz ma teraz w obecnym ;-) i też jestem za niezagracaniem stąd mój dylemat.
 
u nas fluorescencyjne gwiazdki są na suficie,wokół lampy:tak:
co do samego pokoju,to na ścianach biała tapeta w misie, trochę mebelków i łóżko ze zjeżdżalnią pod którą jest basen z kulkami:-D
Przemko jest mega zachwycony, a wygląda to tak:
 

Załączniki

  • lozko.jpg
    lozko.jpg
    36,7 KB · Wyświetleń: 254
A moja Natalka ma taki pokoik.. moze komus sie kolorki spodobaja, albo naklejki na sciane.. Hm nie mam chyba zdjecia calego pokoju, a szkoda , musze porobic :rofl2:
 

Załączniki

  • SUC58051.jpg
    SUC58051.jpg
    19,2 KB · Wyświetleń: 241
  • SUC58045.jpg
    SUC58045.jpg
    20,6 KB · Wyświetleń: 260
Każdy pokoik śliczny każdy z nich ma w sobie coś wyjątkowego. My juz w zasadzie skończyliśmy i o dziwo z pierwotnych pomysłów nic nie weszło w życie prócz łózka samochodu.
Ściany mają kolor soczystej zieleni. Z mebelków mają szafę i dwie niewielkie komódki. Na ścianie wiszące dość spore piankowe kolorowe samochody. Zabawki schowane w kolorowych rozkładanych koszach przedstawiające postacie z bajek. Chcemy jeszcze dokupić jakąś fajną lampkę montowana na ścianę żeby mogła podświetlić malutkim blaskiem pokoik gdy będą spali tak tylko tyle o ile jakimś kolorowym światełkiem np żółte czy czerwone może jaki księżyc??? Na suficie te gwiazdeczki o których była mowa z tym że jeszcze ich nie mamy tuż przed wprowadzką się przyklei. Zdjęcia wrzucę jak juz będziemy mieszkać czyli za tydzień :-D:-D:-D żeby wszystko było na tip top ;-)
 
trochę nie w temacie ale odnośnie łóżek chciałam sie poradzić mam starszych dzieciaczków czy wasze pociechy uciekały z wyrka? mój adus ostatnio zaczął wyskakiwać z łóżeczka i nie chetnie tam wraca chcialby z nami spac, a nigdy nie bylo problemu od urodzenia spi u siebie- ma jeszcze kojec, już z mężem mamy zaplanowane kupc mu wyrko takie jak na początku autko tylko z bokami bo mały okropnie się wierci i boje sie ze będzie wypadać, ale ogólnie chciałam sie zapytać czy wasze dzieciaczki miały taki okres na ucieczki i ile to mniej więcej trwało, pozdrawiam
 
reklama
Łózko autko super.My ze względu na mała ilość pokoi w domu,niemoglismy małej kupić takiego łóżka dla dziecka .
Syneczki wklej zdjęcia pokoju bo ciekawa jestem jak wam wyszedł.:-)
Moja córcia ma lekko puchatkowy pokój.



 
Ostatnia edycja:
Do góry