reklama

Pokoik 3 latka

Temat na forum 'Trzylatki' rozpoczęty przez Syneczki3, 19 Czerwiec 2009.

1. Syneczki3

Syneczki3 Mama 24 godz. na dobę :D

Witam wszystkie mamusie przeglądające ten wątek. urządzamy nasze nowe mieszkanko i chcemy zrobić naszym chłopcom pokoiki z prawdziwego zdarzenia, mam mase pomysłów jednak nie wiem które wdrożyć w życie nie chce zrobić z pokoiku 3 latka krainy malutkiego bobaska a chce aby miał przytulnie.
    Pierwszy pomysł jaki mi zaświtał to łóżko samochód takie duże 2metrowe jednak wyglądowo inne niż wszystkie. Zresztą widać na zdjęciu :sorry2:
    Kolejny pomysł to delikatny jasny kolor ścian a na nim co jakiś czas postacie z bajek ale nie za dużo żeby nie przytłaczały.
    Chciałam także na suficie zrobić niebo tzn taki lekki granat a na nim namalowane gwiazdy które w środku miały by halogeny jednak już za późno na pomysł wpadłam i nic się nie dało już zrobić.
    Dziewczyny powiedźcie jakie wasze pociechy mają pokoiki bądź co byście w nich zmieniły z różnych powodów.

Załączniki:

2. diora86

diora86 Zaciekawiona BB

Moj ma takie łozeczko

3. reklama
  4. diora86

diora86 Zaciekawiona BB

Taka jest wstepna wersja pokoju... nie chce mu zagracac pokoiku.. On ma sie tam bwic szalec a nie uwazac aby czegos nie zrzucic..
    Starałam sie wygospodarowac jak najwiecej miejsca

5. Syneczki3

Łóżko Tomek :-D Oliwierek ma bzika na punkcie tej bajki :tak: ale przyznam ze nie spotkałam się jeszcze z takim w sklepie na allegro też jakoś nie a już wiem któe by z tych dwóch wybrał :blink: Kolorek ścian ma intensywnego odcienia groszku pomarańcz ma teraz w obecnym ;-) i też jestem za niezagracaniem stąd mój dylemat.

6. Kasia 79

Kasia 79 Zaangażowana w BB

łózeczka super :)

na sufit można przykleić fluorescencyjne gwiazdki i księżyc :)

7. Anna25

Anna25 wrzesień2006/lipiec2012

u nas fluorescencyjne gwiazdki są na suficie,wokół lampy:tak:
    co do samego pokoju,to na ścianach biała tapeta w misie, trochę mebelków i łóżko ze zjeżdżalnią pod którą jest basen z kulkami:-D
    Przemko jest mega zachwycony, a wygląda to tak:

Załączniki:

• lozko.jpg
      lozko.jpg
      Rozmiar pliku:
      36,7 KB
      Wyświetleń:
      111
  8. princi

princi Mama Myni i Kini ;-)

A moja Natalka ma taki pokoik.. moze komus sie kolorki spodobaja, albo naklejki na sciane.. Hm nie mam chyba zdjecia calego pokoju, a szkoda , musze porobic :rofl2:

Załączniki:

9. Syneczki3

Każdy pokoik śliczny każdy z nich ma w sobie coś wyjątkowego. My juz w zasadzie skończyliśmy i o dziwo z pierwotnych pomysłów nic nie weszło w życie prócz łózka samochodu.
    Ściany mają kolor soczystej zieleni. Z mebelków mają szafę i dwie niewielkie komódki. Na ścianie wiszące dość spore piankowe kolorowe samochody. Zabawki schowane w kolorowych rozkładanych koszach przedstawiające postacie z bajek. Chcemy jeszcze dokupić jakąś fajną lampkę montowana na ścianę żeby mogła podświetlić malutkim blaskiem pokoik gdy będą spali tak tylko tyle o ile jakimś kolorowym światełkiem np żółte czy czerwone może jaki księżyc??? Na suficie te gwiazdeczki o których była mowa z tym że jeszcze ich nie mamy tuż przed wprowadzką się przyklei. Zdjęcia wrzucę jak juz będziemy mieszkać czyli za tydzień :-D:-D:-D żeby wszystko było na tip top ;-)

10. reklama
  11. ola652

ola652 Mamusia Adrianka!

trochę nie w temacie ale odnośnie łóżek chciałam sie poradzić mam starszych dzieciaczków czy wasze pociechy uciekały z wyrka? mój adus ostatnio zaczął wyskakiwać z łóżeczka i nie chetnie tam wraca chcialby z nami spac, a nigdy nie bylo problemu od urodzenia spi u siebie- ma jeszcze kojec, już z mężem mamy zaplanowane kupc mu wyrko takie jak na początku autko tylko z bokami bo mały okropnie się wierci i boje sie ze będzie wypadać, ale ogólnie chciałam sie zapytać czy wasze dzieciaczki miały taki okres na ucieczki i ile to mniej więcej trwało, pozdrawiam

12. mija79

mija79 Patrysiowa mama

Łózko autko super.My ze względu na mała ilość pokoi w domu,niemoglismy małej kupić takiego łóżka dla dziecka .
    Syneczki wklej zdjęcia pokoju bo ciekawa jestem jak wam wyszedł.:-)
    Moja córcia ma lekko puchatkowy pokój.

Ostatnia edycja: 4 Luty 2011

Poleć forum