reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoiki i kąciki naszych maluchów

Megmarion super kacik ..;) my stawiamy na zielen w pokoju Karolka no i myslimy nad fototapeta tylko ze ja chciałabym taka z Kubusiem Puchatkiem a mezus z samochodami ;)
 
reklama
Megmarion b.ładnie. chyba rzeczywiście dam kawałek pionowo za komodą z półką.... Tylko gdzie reszta? Za szafa nie ma sensu bo i tak jej nie będzie widać...
 
Maggie czyli tak jak Ci poradzilam z ta komoda:p zobacz gdzie jeszcze masz cos do "odznaczenia" np pas przy oknie??? jesli chcesz odznaczyc lub pasek kolo szafy ???
Megmarion super kacik;-)
 
P1040772.jpgP1040775.jpgP1040776.jpg
taka namisatka pokoju naszego malca bedzie ejszcze przemeblowane ;-)
 
allleż ślicznie.... SAAGA- jak popatrzyłam na ten pokoik to i może w końcu mnie najdzie chęć na zabaranie się za to... bo jakbym wcześniej urodziła to chyba Wiktor będzie spał z nami:)
 
Dziewczyny - cudne te "Wasze" pokoiki ;) aż się buzia sama uśmiecha :)
Mi dzisiaj przywieźli mebelki (są śliczne:) ale musimy jeszcze pomyśleć nad ułożeniem bo moja pierwotna koncepcja się nie sprawdziła :p Jak już ułożymy i dołożę pościel i takie tam to też się pochwalę :) A co ;)
Megamarion - a co tam za huśtawkę w pokoiku masz? zastanawiam się właśnie nad zakupem takiej huśtawki lub leżaczka bujaczka. Tylko w tym bujaczku to ręcznie trzeba bujać..
 
Ale sliczne macie kąciki dla maluchów. Megmarion szczególnie Twój mi się podoba :-)
Żałuję bardzo, że nie mogę nic urządzać bo mały będzie w naszej sypialni, a poza tym we wrześniu będziemy się wyprowadzać (najprawdopodobniej), więc szkoda inwestować w remont
 
reklama
Do góry