reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoiki/ kąciki naszych dzieci

Przedstawiam mój pomysł na kącik dla maluszka:

Zobacz załącznik 429179 hensvik-szafa-z-pokami__39614_PE132463_S4.jpgdrzwo_3_kolory_cp1.jpgpotosi.jpgmiś.jpg
Drzewko w fioletach do naklejenia na ścianie, a kule to lampa, którą zamawiam online- przyda się, żeby w nocy nie zapalać dużego światła...
 
reklama
Pauletta super widze, ze mamy podobny styl :)) i lozeczka takie same :) dasz moze namiar na lampke ?? jest boska !!!

ja wybralam to drzewko :
Zrzut ekranu 2012-01-24 (godz. 18.27.04).png
 
martolinka- komody już nie zmieszczę, chociaż chciałam kupić. W zamian za to zwolnię szufladę z naszej komody i już. Będę zresztą miała też duże kosze, więc część rzeczy tam wcisnę. My mamy 2 pokoje i pełno różnych pierdółek i mebli, więc dla małego planuję zrobić kącik w sypialni na razie.

reniuszek- lampki są dostępne albo na polskiej stronie-sklep Glamstore albo (tak, jak ja planuję, bo chcę aż 50 kuli) na francuskiej stronie http://www.lacasedecousinpaul.com/...Jeżeli chodzi o drzewko to chciałam koniecznie, żeby były jakieś zwierzątka albo ptaszki:-D
 
Pauletta dziekuje :D ja tez chcialam zeby byly zwierzatka, akurat ten pattern jest w zwierzaki :D strasznie mi na tym zalezalo hahaha :-D
 
Paulettta bardzo fajna wizja :tak: i właśnie koniecznie pochwal się foto, jak już urządzisz!
Ja będę miała tylko mały kącik dla synka, ale na początek wystarczy :-p
 
reklama
Do góry