reklama

Pokoiki/kąciki naszych maluszków :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2014' rozpoczęty przez AnetaNorwegia, 26 Grudzień 2013.

1. AnetaNorwegia

AnetaNorwegia Fanka BB :)

Już tylko 2 miesiące zostały nam do marca... Napewno myślicie juz nad wystrojem pokoikow, pościelą, łóżeczkami itd. Część z nas ma już prawie wszystko gotowe... Założyłam nowy wątek żebyśmy się mogły podzielić pomysłami, sprawdzonymi mebelkami czy fajnymi ozdobami do pokoju maluszka. Moze ktoras ma juz gotowy kącik dla maluszka?

U mnie syn bedzie spał z nami w łóżku pierwsze miesiace... Wezme obok siebie kołyske lub kosz abym mogla go czasem a chwilke odlożyć. Ale jego łóżeczko juz czeka w pokoju Michelle który bedą razem dzielić... Tam bedzie sobie spał w dzien. Teraz myśle jak to poukladac zeby zmiescily sie dwa lozka i 2 komody no i żeby było jakies wolne miejsce na zabawki itd.

2. samantaa

samantaa Fanka BB :)

Anetanorwegia - u nas dzidzia też będzie później dzieliła pokój z siostrą ale to pewnie jak będzie miała ok 9 m-cy albo i jeszcze później. podobnie jak Ty już myślę jak by to zrobić by było miejsce na wszystkie graty i jeszcze zabawę w pokoju dziewczyn i bardzo podobają mi się takie łóżka Mili. a tymczasem musimy coś zrobić z naszą sypialnią bo nie dość że jest ciemna, słońca tam prawie nie ma to jeszcze ciemne ściany i meble. na sypialnię ok ale nie dla dziecka:baffled:. powoli muszę szykować m na zmiany i to właściwie wszystkiego:-) bo o meblach też musimy pomyśleć bo poki co mamy tam nasze rzeczy i już nie ma miejsca a gdzie jeszcze rzeczy córeczki:no: nie widzę tego:zawstydzona/y:

3. reklama
  4. Carri

Carri Fanka BB :)

U nas maleństwo będzie z nami w sypialni , jak skończy dwa latka mysle ze już będzie spalo w pokoju z Madzia - ale tu jeszcze czas pokaze, W sypialni szafa na ciuszki malesntw(a będzie, lozeczko, na lozeczku przewijak u góry poka wiszaca na przybory malestwa dodam apre akcentow dziecięcych (jakiś mis, aniołek ) i maleństwo będzie miało swój kacik

5. muniuś

muniuś ♡ ♡ ♡ ♡ ♡

Nasz synek będzie spał w naszym pokoju póki nie będę chciała go oddelegować (nie wiadomo ile to potrwa) :-D Na razie jesteśmy w fazie przygotowywania dla niego kąciku (ma nawet własne okno w naszym pokoju) :laugh2: Póki co wygląda on tak:
    30122013488.jpg 30122013493.jpg
    Nie patrzcie na kalendarz, bo znika jutro :-D

6. secreto

secreto Fanka BB :)

Munius no to kolorowo już tyle przytulanek ma :D

Ostatnia edycja: 17 Styczeń 2014
  7. Carri

Carri Fanka BB :)

Monius sliczny kącik , ja po urodzinkach czyli po 18 stycznia będę szykowala kacik

8. secreto

9. secreto

10. reklama
  11. mamusia synka

mamusia synka i córeczki

Secreto pięknie, a posciel juz masz ubrana?

12. secreto

tak tylko do zdjęć :) baldachim i pościel ściągniemy żeby się nie zakurzyło

Poleć forum