reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pokój dziecięcy - dekoracje

reklama
powiedzcie mi czy byłybyście zainteresowane takimi malunkami na ścianie w pokoju dzieci
zastanawiam się nad daniem ofert do gazety potrzebuję tylko opinii bezstronnych osób czy się nadają
 

Załączniki

  • Kopia pokój 001.jpg
    Kopia pokój 001.jpg
    12,7 KB · Wyświetleń: 146
  • pokój 001.jpg
    pokój 001.jpg
    29,2 KB · Wyświetleń: 111
  • pokój 002.jpg
    pokój 002.jpg
    23,7 KB · Wyświetleń: 95
  • pokój 003.jpg
    pokój 003.jpg
    32,6 KB · Wyświetleń: 103
Mija, a nie masz więcej zdjęć swoich prac?? Ten Kubuś i reszta całkiem fajny, ale lepiej byłoby ocenić, gdybyś pokazała różne postaci z różnych bajek... Chyba że tylko z Kubusia malujesz??
 
Mija napewno jakbym miała do wyboru takie malunki (czyli osobę która potrafi je wykonać) a naklejki wybrałabym malowane postaci :tak: bo przede wszystkim można je dostosować rozmiarem a poza tym są uniwersalne- nie odkleją się itd..
 
Jak na razie mam tylko Puchatkowe malunki,ale namaluje coś innego i wkleję.Macie jakieś pomysły ,żebyście mogły ocenić pod waszym kątem.
 
Mija, mnie się wydaje, że oprócz Kubusia to może Myszka Miki, jakieś księżniczki, Tweety, itd. itp.
Ja też gdybym miała osobę, która potrafi coś takiego namalować to wolałabym to od naklejek (które moja córeczka już zniszczyła ;-), nawet pół roku nie wytrzymały :sorry2:)​
 
Ja bym proponowała jeszcze coś chłopięcego...:sorry2: zobacz czego nie ma w naklejkach a co jest najbardziej popularne.. napewno jakieś nietypowe typu koparki, traktory, statki, samoloty itd.. no i najpopularniejsze z "bajkowych" postaci czyli ciufa Tomek, postaci z Cars'ów itd..
Z naklejek mały jest wybór typowo chłopięcych.. jako mamie chłopca wydaje mi się, że albo są typowo dziewczęce albo uniwersalne typu Puchatek czy myszka Miki :dry:
 
mysmy tylko kazda sciane pomalowali na inny kolor. wydaje mi sie ze najladniej wygladaja jednak obrazki dla dzieci w ladnych ramkach. nie lubie jak jest za duzo dekoracji i wzorki na scianie zupelnie mi sie nie podobaja. mysle ze szybko sie nudza.
 
reklama
Do góry