reklama

Polecam fajne zabawki

Temat na forum 'Polecam - Odradzam' rozpoczęty przez plastus75, 16 Październik 2008.

1. plastus75

plastus75 Początkująca w BB

2. tatusiek

tatusiek Początkująca w BB

faktycznie niezła oferta, a ja jak sie zagłębiłem w zabawki to znalazłem fajny sklep z drewnianymi zabawkami i zostawiam linka dla zainteresowanych. Tatusiowie mają nawet większa radoche niż pociechy. Dorzucili mi do tego bilety do Aquarium i spędziłem fajny weekend z rodzinką oglądając rybki. Pozdrawiam wszystkei mamuski i tatusków!

3. reklama
  4. arti-aeg

arti-aeg Początkująca w BB

Witam!
    Chciałbym polecić państwu zabawki francuskiej firmy Meccano. Są to zestawy elementów pozwalające konstruować różne modele, np.: pojazdy, dźwigi, roboty, itp. Zabawki dostępne są w dwóch przedziałach wiekowych. Dla młodszych dzieci (5+) są to zestawy elementów plastikowych, które łączy się plastikowymi śrubami za pomocą bezpiecznego, plastikowego śrubokręta.

thumbs_734103sidecarmainmodelbuildplay_002.jpg thumbs_760261mechanicsboxmodel2construction.jpg thumbs_735105atvmainmodelbuildplay_002.jpg

Nieco starszym (8+) polecam zestawy z metalowych elementów, pozwalające na budowanie naprawdę niezwykłych konstrukcji. Niektóre z nich wyposażone są w silnik i zdalne sterowanie.

thumbs_836515multimodel15modelsmainmodel.jpg thumbs_848701ukrctruckmainmodel_002.jpg thumbs_846700ndesign3newgenerationmainmodel_002.jpg

Zabawki Meccano można kupić w nowootwartym sklepie http://www.artilandia.pl.

Polecam i zapraszam
    Artur Giera

5. BaFa

BaFa Zaciekawiona BB

A wg mnie zabawek warto szukac w każdym z internetowych sklepów,które posiadają w swoim asortymencie akcesoria dla dzieci. Często można trafic dużo taniej,kupujmy tylko w sprawdzonych i godnych zaufania sklepach.

6. beata26

beata26 szczęśliwa mamusia :)

a ja kupuję na allegro, jestem bardzo zadowolona bo ceny są lepsze niż w niektórych sklepach firmowych, nie mówiąc już o tych z mojego miasta.

7. kolakinka

kolakinka Fanka BB :)

A co powiecie teraz na taka bardziej manualna zabawkę jesli tak ja mozna nazwać pianke Moon Dough?

8. Bacran

Bacran Początkująca w BB

9. jagodka1231

jagodka1231 Fanka BB :)

Witajcie,

Ja ostatnio oglądałam śliczne cymbałki drewniane firmy Voila. Miałam nawet okazje je przetestować. Są bardzo kolorowe,ślicznie wykonane,bardzo porządnie i wydają miłe dla ucha dźwięki.

big-shop.pl – Zabawki drewniane

10. reklama
  11. Amko_com_pl

Amko_com_pl Zaciekawiona BB

Zabawki to także kwestia budżetu jakie posiadamy,te lepsze,znanej firmy są droższe,natomiast taniej możecie z pewnością kupić w sklepach internetowych,jak nasz AMKO dla dzieci w razie pytań służę pomocą

12. bobas_biz_pl

bobas_biz_pl Początkująca w BB

Dla chłopca polecam pojazdy zdalnie-sterowane marki SILVERLIT seria maszyn budowlanych. Pojazdy nie należą do demonów szybkości a frajda jest nieziemska. Pojazdy posiadają pilota z przełącznikiem na resztę maszyn (jednym pilotem można sterować na zmianę wózkiem, lawetą, wywrotką. Oczywiście dźwig jest najdroższy, i stanowi dopełnienie całego zestawu.

[video=youtube;hK3LJ6P47wA]http://www.youtube.com/watch?v=hK3LJ6P47wA[/video]

Poleć forum