reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecam fajne zabawki

reklama
Mi w toysie podoba się najbardziej to, że jest tam naprawdę duży wybór, można kupic praktycznie wszystko dla dzieciaków...często aż trudno się zdecydować...
 
Jeżeli chodzi o sklep to polecam sklep internetowy Smyk. Zakupiłem w nim wyrzutnie na dyski Nerf. Syn jest zadowolony z prezentu a ja z błyskawicznej realizacji zlecenia.
 
Polecam Super Matę IGGYMATS, rewelacyjne rozwiązanie dla naszym Najmłodszych, ale i tez dla rodziców. Dzięki bokom ograniczającym wyjście poza obszar maty, mamy śwaidomośc, że nasz Maluch jest w bezpiecznym miejscu. Duża, daje Dziecku dużą swobodę zabawy. Miękka ( gabka 3 cm. ), ładne wzory, duża 120x120, atestowane materiały. Polski producent.
POLECAM
Maty Iggy Mats - Najlepsza mata dla twojego niemowlaka
 
Ostatio zamówilismy taką dmuchaną krowe do skakania i naprawde robi teraz furore u chłopaków. Za 60 zł mają taką frajde ze hej :) Polecam naprawdę, tylko warto poszukac w sklepach jednak bo ja np w pierwszym uśmiechu znalazlam taniej niz na allegro.
 
HABA - najlepsze zabawki dla dzieci!
To jest wszystko atestowane, zabawki są edukacyjne.
Może i cena początkowo przeraża ale to jest drewniane, nie do zniszczenia.
A te całe Fisher Price to sam plastik i uwierzcie, da się to zniszczyć :)
Można HABĘ kupić w takim fajnym sklepie internetowym SARENKA Sarenka.eu - meble dla dzieci i nie tylko...
 
reklama
Do góry