reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecam-Odradzam:)

julia28

Mama lutowa 2007
Dołączył(a)
5 Luty 2008
Postów
1 121
Miasto
Wrocław/Galway/Athenry
witajcie tu moglybysmy sie podzielic spostrzezeniami typu:dobry fryzjer,lub zly,kremy,kosmetyki itd......poszukuje dobrej fryzjerki:-)zastanawiam sie nad kupnem kremu na celulitis,moze stosowalyscie jakis????kolezanki polecaja NIVEA GODBAYE CELULITE..jesli ktoras z was stosowala prosze o pomoc,nigdy nie mialam z ty problemow dopoki nie zaczelam brac hormonow na tarczyce;(teraz wlasnie sie pojawilo;(pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam! ten krem na celulit nivea jest dobry jak nie najlepszy z dostepnych w Polsce a cena tez spoko. Ja go akurat nie używałam ale widziałam program z kobietami testującymi różne anty celulity( zdaje się że Brytyjki testowały ) i ten nivea był lepszy od innych droższych.pozdrawiam
 
No to ja polece serie kosmetykow YES TO CARROTS!! W zyciu calym swoim nie mialam rozwnie fantastycznych kremow! Dostalam taki zestaw na swieta od siory mojego A. Najbardziej jestem zadowolona z peelingu pod prysznic i masla- kremu do ciala- po prostu cos rewelacyjnego! Kosmetyki sa przeznaczone do skory suchej i pieknie nawilzaja, a jak cudownie pachna!! Jesli szukacie dobrego kremu to naprawde polecam! Mozna je dostac w Bootsie i aptekach. Wyszly tez kosmetyki YES TO CUCUMBERS i YES TO TOMATOES (tych nie probowalam, ale wierze, ze tez musza byc swietne!).:-)
 
Czesc dziewczynki a ja bym sie chciala zapytac o jakis dobry balsam ujedrniajacy i o kremik lagodzacy podraznienia po depilacji macie cos dobrego na oku
 
hej dziewczyny chcialam waszej rady;;po ciazy na brzuchu zostaly rozstepy.......:-)smarowalam w ciazy ale widac nic nie dalo....ktos mi kiedys mowil ze na rozstepy kupuje sie masc na blizny czy to prawda?????czym pozbywacie sie tego dziadostwa:-)zapomnialam jak ta masc sie nazywa jesli ktotas z was wie...........dzieki za odpowiedzzzzzz,,,,wybieram sie na wakacje do hiszpani i chyba bede musiala zakyc ten brzuszek odpowiednim strojem;)a mama moja mowi ze tam tak goraco
 
Ostatnia edycja:
Ja używałam Bio Oli....chyba tak to się nazywa :dry:Kupisz w irlandzkiej aptece.
I Mustella na roztępy.Ale już w ciąży używałam.
Fakt na cyckach mi trochę pozostały,ale to po krótkim karmieniu piersią ;-)
O maści na blizny na rozstępy nie słyszałam :no:
 
Powiem Tobie Julia, ze nie jestem pewna, czy rozstepy, ktore juz sa mozna czyms skutecznie zlikwidowac. Jesli sa czerwone czy fioletowe to masc na blizny spowoduje, ze stana sie biale, a wiec mniej widoczne ale nie sadze aby zniknely. Rozstep jest jak blizna...a biala blizne zlikwidowac mozna tylko ewentualnie laserowo. Tak mi sie przynajmniej wydaje.
 
Ja używałam Bio Oli....chyba tak to się nazywa :dry:Kupisz w irlandzkiej aptece.
I Mustella na roztępy.Ale już w ciąży używałam.
Fakt na cyckach mi trochę pozostały,ale to po krótkim karmieniu piersią ;-)
O maści na blizny na rozstępy nie słyszałam :no:
witam jestem Agnieszka, powiedz czy to co używasz na rozstępy to można kupić wszędzie???
 
reklama
Do góry