reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecam - Odradzam

reklama
fajna sprawa taka posciel
a Ale to musze nauczyc spania w spiworku-Pauliny nie nauczylam i do teraz musze w nocy kilka razy wstawac i nakrywac bo mi wędruje po łóżku
 
Polecam pieluszki Pampers Active Baby - najlepiej się u nas sprawdziły.
Odradzam pieluszki Pampers Premium Care (mają siatkę, która się do pupy przylepia, szczególnie w nocy, kiedy rzadziej się zmienia pieluchę) i Pampers Sleep & Play (niby ok, ale nie mają gumek przy rzepach na brzuchu).

My niestety musimy używać teraz Sleep & Play, bo mamy... 6 paczek od dziadków ;) Ale jeśli macie wybór, a jesteście przy Pampersach, to warto wybrać Active :)
 
Wczoraj odwiedziłam biedronkę i byłam zaskoczona bo były tam pampersy Dada Premium 2 comfort&care (3-6kg)- .. ja pamiętam pieluszki dada w innym opakowaniu. Ogólnie nie najgorsze- na pewno dobre na zmianę z innymi pieluszkami, troszkę sztywne , wydaje mi się że lepsze dla dziecka z waga poniżej 5kg.
 
Ostatnia edycja:
Polecam pieluszki Pampers Active Baby - najlepiej się u nas sprawdziły.
Odradzam pieluszki Pampers Premium Care (mają siatkę, która się do pupy przylepia, szczególnie w nocy, kiedy rzadziej się zmienia pieluchę) i Pampers Sleep & Play (niby ok, ale nie mają gumek przy rzepach na brzuchu).

My niestety musimy używać teraz Sleep & Play, bo mamy... 6 paczek od dziadków ;) Ale jeśli macie wybór, a jesteście przy Pampersach, to warto wybrać Active :)

a te active to nie sa czasem od rozmiaru 4? Uzywacie już 4?
 
Active Baby są od trójek :) Active Pants są od czwórek - one chyba są różne dla chłopaków i dziewczyn. My jesteśmy na trójkach póki co. Ale jak tak dalej pójdzie z wagą, to nie wiem jak długo ;)
 
Active Baby są od trójek :) Active Pants są od czwórek - one chyba są różne dla chłopaków i dziewczyn. My jesteśmy na trójkach póki co. Ale jak tak dalej pójdzie z wagą, to nie wiem jak długo ;)

u nas tak samo, uzywamy baby dry 3(ale z tego cosie orientuje to to samo co w polsce active)ale jak tak dalej pojdzie to nie wiem ile te 3 ponosi, bo rosnie jak na drozdzach albo odzywkach:p moj maly glodomorek:-)
 
reklama
ODRADZAM
Pieluchy GAGA z Tesco,teraz testujemy z Lidla,mamy jeszcze Huggiesy sprezentowane przez kogoś :)
POLECAM
Maść Linomag do pupki,jak to mówi moja mama "stara ale jara,sprawdzona od lat i niezawodna" :)
Chusteczki z Lidla nawet ok są tylko jakieś takie małe :)
 
Do góry