reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecam - Odradzam

potwierdzam i polecam maść linomag. Oliwka podczas brania antybiotyku miała straszną biegunkę i pupa odparzyła się natychmiast. Próbowałam: hipp na odparzenia, sudocrem, nivea na odparzenia oraz nivea s.o.s. oraz bepanthen. Nic nie pomogło. Moja mama przywiozła mi linomag i już następnego dnia było super.
 
reklama
oryginalna nie będę ale polecam pampersy zarówno te new baby jak i baby care- oba nam przypasowały za to odradzam Huggies bo każda kupa nam przecieka a po nocy często i siku tak że cały bok mamy mokry:/
 
Ja polecam pieluszki Wickies z Kauflanda. Ostatnio kupiłam na spróbowanie i jak dla mnie są porównywalne z Pampersem. Świetnie chłoną, są mięciutkie i kolorowe (wizualnie stylizowane na Pampers)
 
potwierdzam i polecam maść linomag. Oliwka podczas brania antybiotyku miała straszną biegunkę i pupa odparzyła się natychmiast. Próbowałam: hipp na odparzenia, sudocrem, nivea na odparzenia oraz nivea s.o.s. oraz bepanthen. Nic nie pomogło. Moja mama przywiozła mi linomag i już następnego dnia było super.


a ja polecam jeszcze bardziej krem linomag z Witaminą A + E ;)
Linomag Krem pielęgnacyjny z witaminami A+E 50ml (1421591277) - Aukcje internetowe Allegro
 
jakie macie laktatory elektryczne?

Ja mam co prawda ręczny Avent (bardzo polecam), ale używałam elektrycznej Medeli i nie polecam. Wcale nie ciągnęła szybciej, hałasowała okropnie, a strach przed przyłożeniem tego odkurzacza do piersi hamował wypływ mleka ;) Poza tym mleko się pieniło i zapychało silniczek. Co chwilę trzeba było przerywać i go osuszać - makabra.
Może miałam jakąś starą wersję i teraz to wygląda inaczej, ale zdecydowanie wolę ręczny Avent - nie muszę szukać gniazdka, nic się nie zapycha, same plusy.
 
ewa mam reczny aventu i jest do D. ta biala czesc z gwiazdka mi ucieka ze swojej pozycji i w ogole nie zasysa mi mleka, nawet jak ta czesc na 3 minuty zostanie na miejscy :/
halas mi nie straszny - jak leczylam sutki to mialam ten duzy medeli elektryczny wypozyczony mialam malo mleka to tez kiepsko ciagnal jak dla mmnie,.
 
oryginalna nie będę ale polecam pampersy zarówno te new baby jak i baby care- oba nam przypasowały za to odradzam Huggies bo każda kupa nam przecieka a po nocy często i siku tak że cały bok mamy mokry:/
sarka a moze za duze były te Huggies?? bo ja teraz zaczelam 3 i są troche duze i tez czasem jak sie Ala budzi to jest mokrawo a przy 2 to sie nie zdarzało..
 
reklama
Do góry