reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

:)))Polepszacz humoru(((:

Oto ja :) :)

29w7fwg.jpg
 
reklama
Pewna panienka z tzw. prowincji namietnie kochala kino. Caly ten filmowy swiat kusil tak mocno, ze postanowila zostac aktorka. Nie byla zbyt rozgarnieta, wiec nie wiedziala jak sie do tego zabrac. Ktos znajomy
poradzil jej:
- Skontaktuj sie z Polanskim, ten podobno lubi pomagac dziewczynom... Ktoregos dnia bedac w Warszawie udala sie do Polsatu. Zagubiona wsrod wielu ludzi w budynku, nie wiedziala gdzie isc. Korytarzem akurat przechodzil jakis mlody facet z wielkim statywem na plecach. Wygladal na waznego, wiec panna zagaduje:
- Przepraszam pana, bardzo zalezy mi na rozmowie z Romanem Polanskim.
Czy moglby mi pan pomoc?
- Dziewczyno, Polanski mieszka we Francji i zalatwienie takiej rozmowy
to co najmniej 300 zlotych. Masz tyle!?
Panienka:
- Nie mam zadnych pieniedzy, ale zrobilabym wszystko aby porozmawiac
z panem Polanskim.
- Wszystko??
- Tak... Wszystko!!
Po takim oswiadczeniu, facet kaze dziewczynie isc za soba. Wchodzi do najblizszego pustego pokoju i mowi do niej:
- Zamknij drzwi i chodz tu.
Zrobila to co powiedzial. A on wtedy:
- Klekaj na kolana i otworz ten zasuwak. - Otworzyla.
- Wyjmij to co tam jest.
Wyjela, trzymajac rzecz w obu rekach. Wtedy facet powiedzial:
- Dobra, zaczynaj.
Dziewczyna zbliza usta i cichutko:
- HALO... PAN ROMAN???
 
Na lotnisku w USA :
- Name ?
- Abu Dasaf
- Sex ?
- Three times in week
- Male or female ?
- Male, female...sometimes camel

Elegancko ubrana kobieta weszła do ekskluzywnego salonu Opla. Od razu jej uwagę przyciągnęła piękna, czarna, błyszcząca Omega. Wśród szumu klimatyzacji i kojących dźwięków muzyki w salonie podeszła do samochodu, otworzyła drzwi i nachyliła się nad fotelem obitym czarnym miękkim welurem. Kiedy go delikatnie dotknęła, nagle... niespodziewanie... wymknął jej się głośny pierd! Wyraźnie zawstydzona szybko się wyprostowała i obróciła się, żeby sprawdzić czy ktoś tego nie usłyszał! Okazało się, ze cały czas tuz za jej plecami stal sprzedawca.
- W czym mogę pani pomóc? - zapytał z grobowa mina.
Kobieta szybko rzucała pytanie aby zatuszować wpadkę:
- Ile kosztuje ten samochód?
- Jeśli spierdziała się pani tylko dotykając go, to po usłyszeniu ceny z pewnością się pani zesra...
 
z chata

<Mroziak> moge u ciebie w domu zrobic obrzedy w imie Satana?
<Elber> czekaj spytam mamy
<Elber> powiedziala ze spoko i upiecze murzynka

<pinol> Jak powiedzieć mamie, że nie było mnie na egzaminie z ekonomii?
<panda> najlepiej powiedz prawde
<pinol> mamo nie bylem na egzaminie z ekonomii bo kumpel nie dał rady mnie donieść na uczelnie
<panda> ...


gryz> ja w tym roku jakoś wyszło ze byłem w chacie na sylwka, ale pomyślałem sobie ze i tak sie napruje
jezyk1.GIF

<gryz> wiec siedzialem od 20 i piłem browary. północ mineła, "nowy rok hura i censored w dupe"
kwasny.GIF

<gryz> po pólnocy tak sie zalałem ze film sie mi urwał...
<gryz> rano wstaje, patrze kartka przylepiona do monitora, odlepiam kartke a na niej moje pismo
<gryz> czytam...
<gryz> "sformatowałem ci dysk haha!"
<gryz> ... wlaczam kompa - dysk sformatowany
co3.gif

<gryz> mysle, jaki glupi...
<azmar> masz schizofrenie?
<gryz> ja wiem? pewnie pomyślałem ze rano bedzie śmiesznie...
 
reklama
Giertych: religia na maturze w 2010r.
Propozycje tematów:


- Palenie na stosach - wpływ na globalne ocieplenie klimatu.

- "Słup Szymona a Maybach Tadeusza" - analiza porównawcza.

- Zgodność chrztu nieświadomych noworodków z Konstytucją Polski i z zasadą wolności sumienia i wyznania.

- Jak strzyc owieczki z kasy.

- Ile kochanek w samoobronie miał niewierny Tomasz?

- Opisz co oznacza dla Ciebie słowo tolerancja na przykładzie hiszpańskiej inkwizycji.

- Termodynamika smoły w aspekcie smażonych grzeszników.

- Kościół jako koło zamachowe rynku motoryzacyjnego.

- Ojciec Dyrektor jako taki, a jak nie taki to jaki?!

- Ojciec Dyrektor romantyk czy pozytywista? Tezę odwołaj do znanych Ci utworów.

- Kolęda na osiedlu domków jednorodzinnych jako przykład optymalnej logistyki transportu.

- Dostępność Internetu w niebie i piekle, porównanie transferów na tle wybranych usług 3 czołowych operatorów w Polsce.

- Wpływ działalności Ojca Dyrektora na powiększanie się dziury ozonowej - w wypowiedzi uwzględnij własności promieniotwórcze moheru.
 
Do góry