reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polki -Muzulmanki

umm yasin

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
6 Listopad 2007
Postów
132
Miasto
Londyn
Salam
Jestem muzulmanka juz od kilu lat. Fajnie byloby poznac siostry w islamie, te ktore interesuje sie ta religia lub sa w zwiazkach z muzulmanami. Ja osobiscie mieszkam w Londynie od 8 lat. Z mezem jestesmy szczesliwymi rodzicami 16 miesiecznego Yasina.
Czekam na odzwew.
 
reklama
wa aliki salam wa rahmatullah wa barakkatuh

Tak sobie szperam po forum a tu bah........alhamdullilah Polki muzulmanki)))))
super....ciesze sie bardzo))))))))))))

My z mezem mieszkamy w Birmingham i znam juz 2 polki muzulmanki...
jednakze my utrzymujemy kontakt poprzez nasza klaske lol

Co by tu wiecej pisac?

Fajnie ze jestes)))
 
fajnie dziewczyny ze jestescie tak odwazne i zalorzylyscie taki watek :tak: podziwiam
nie znam nikogo z Waszej wiray ale z chcecia poznam tajniki Waszej religii po prostu jak to u Was jest?????:sorry:
 
paulusia20 ni zalezy od tego co byś chciaąl wiedzieć?

Widzisz wiekszosc z ludzi uważa muzułmanow za terorystów,że meżczyzni 3maja kobiety w domu i takie tam paskudne rzeczy buuuu((((
w Islamie jest tak samo jak w innych religiach...
są rózne grupy ((((( i naprawde 3ba uwazaj jakie ksiażki sie czyta i gdzie sie modi...
Np.w chrzescijanastwie sa podgrupki:
jechowi i tacy tam...
w islamie rowniez....( ( (

Jednakze prawdziwy muzułmanin powinien podążac za wiara w
JEDNEGO BOGA i nie może dodawac mu współtowarzyszy,
A takze wierzyc w jego wysłanników
Wiara w księgi
Wiara w Anioły
Najlepsza Polska stronka na temat islamu jest...
Planetaislam.pl

Jesli moge odpowiedziec na jakies pytanka służe pomoca))))
 
Salam, w Londynie mieszkam od 7 lat i na Islam przeszlam pare lat temu,Alhamdulillah. Maz jest Egipcjaninem i mamy 7 miesiecznego synka. Znam osobiscie tylko jedna Polke Muzulmanke wiec bardzo przyjemnie by bylo nawiazac wiecej kontaktow.
A poza tym jak tam u was przygotowania do Eid - u mnie jeszcze w lesie...
 
paulusia20 ni zalezy od tego co byś chciaąl wiedzieć?

Widzisz wiekszosc z ludzi uważa muzułmanow za terorystów,że meżczyzni 3maja kobiety w domu i takie tam paskudne rzeczy buuuu((((
w Islamie jest tak samo jak w innych religiach...
są rózne grupy ((((( i naprawde 3ba uwazaj jakie ksiażki sie czyta i gdzie sie modi...
Np.w chrzescijanastwie sa podgrupki:
jechowi i tacy tam...
w islamie rowniez....( ( (

Jednakze prawdziwy muzułmanin powinien podążac za wiara w
JEDNEGO BOGA i nie może dodawac mu współtowarzyszy,
A takze wierzyc w jego wysłanników
Wiara w księgi
Wiara w Anioły
Najlepsza Polska stronka na temat islamu jest...
Planetaislam.pl

Jesli moge odpowiedziec na jakies pytanka służe pomoca))))
uwierz mi ze nigdy tak nie myslalm:no: i jestem przeciwna takim zarzyto kazdy ma prawo do wyboru swojej religii:tak: a sama chcialas przejsc na Islam czy jakas Twoj maz sie do tego przyczynil??? przepraszam ze pytam ale mnie to po prostu ciekawi jak to u Was jest???
Salam, w Londynie mieszkam od 7 lat i na Islam przeszlam pare lat temu,Alhamdulillah. Maz jest Egipcjaninem i mamy 7 miesiecznego synka. Znam osobiscie tylko jedna Polke Muzulmanke wiec bardzo przyjemnie by bylo nawiazac wiecej kontaktow.
A poza tym jak tam u was przygotowania do Eid - u mnie jeszcze w lesie...
a co to jest Eid ??? i dlaczego Twoj Eid reem jest jeszcze w lesie???
a ten jezyk ktorym do siepbie piszecie to jaki to jest????

a jak to u Was jest z ubiorem???
 
paaulisia20 kochanie strasznie sie ciesze ze pytasz))))

Wiec o Islamie prawde mowiac dowiedzialam sie od meza....
Nikt mnie nie naciskal czy namawial...Z czasem zaczelam szukac odpowiedzi na rozne pytania?
Np.Jest jeden Bóg do którego sie modlimy,to dlaczego chodzac do koscioła modliłam sie do obrazu czy do mężczyzny na krzyżu...
lub w wielu modlitwach prosimy Jezusa czy Marie o zbawienie zamiast Boga jedynego.
hm...chodz by nawet --Boże Narodzenie--???
Przeciez nie wiemy kiedy sie Bog narodził,wiemy że Bog stworzył wszystko to co nas otacza a takze wszechswiat To jak moze byc to świeto?
Niektórzy nazywaja Jezusa Bogiem...co wydaje mi sie smieszne z tego względu iz Jezus był wyssłannikiem bożym tak samo jak (Noe,Mojzesz...)aby głośić slowo boże.No a przeciez Jezus równiez sie modlil do Boga wiec....to chyba logika jak mogł modlic sie sam do siebie???
Jest jeszcze wiele pytan które nie dały mi spac....i tak zaczelam szukac czytac i bach...
alhamdullilah przeszłam na Islam...) ) ) i jestem bardzo szczesliwa..
Nie powiem...moja rodzinka stwierdza ze zwariowalam no ale na szczescie nie wszyscy....
Jezyk którym piszemy to Arabski )))
Eid to swięto muzułmanskie,a reem napisala ze jej przygotowania jeszcze w lasku (chyba dlatego ze jeszcze nawet nie zaczeła sie przygotowywac)
wiec nasze przygotowanka.....post....i z tego co sie dowiedzialam maz zapłacił 60 funciakow za zabicie owieczki) ) )
Jednakze na Eid smigamy do Hiszpani inshaAllah.

:tak:
 
Assalamu aleikum siostrzyczki

Biegam po tym forumie juz od jakiegos czasu a dopiero dzis znalazlam ten watek. Alhamdulillah. Jestem Maryam (tez Umm Yasin :-)). Mieszkam w Szczawnie Zdroju, mam meza Palestynczyka i jestem muzulmanka od 7 lat. Milo mi was poznac. Szkoda ze wszystkie jestescie tak daleko... :no:
 
reklama
wa alaiki salam wa rahmatullwa barakkatuh Maryamka

Ja na forumjestem nowa hehe....

Ciesze sie ze nasze grono sie powieksza....alhamdulillah...
 
Do góry