reklama

Polki -Muzulmanki

Temat na forum 'Rodzinki zza granicy' rozpoczęty przez umm yasin, 24 Październik 2008.

1. umm yasin

umm yasin Fanka BB :)

Salam
    Jestem muzulmanka juz od kilu lat. Fajnie byloby poznac siostry w islamie, te ktore interesuje sie ta religia lub sa w zwiazkach z muzulmanami. Ja osobiscie mieszkam w Londynie od 8 lat. Z mezem jestesmy szczesliwymi rodzicami 16 miesiecznego Yasina.
    Czekam na odzwew.

2. umm yasin

umm yasin Fanka BB :)

Chyba jestem tu sama. A moze ktoras z was interesuje sie ta religia. Chetnie odpowiem na pytania :-)

3. reklama
  4. fasoleczka

fasoleczka Fanka BB :)

wa aliki salam wa rahmatullah wa barakkatuh

Tak sobie szperam po forum a tu bah........alhamdullilah Polki muzulmanki)))))
    super....ciesze sie bardzo))))))))))))

My z mezem mieszkamy w Birmingham i znam juz 2 polki muzulmanki...
    jednakze my utrzymujemy kontakt poprzez nasza klaske lol

Co by tu wiecej pisac?

Fajnie ze jestes)))

5. paaulisia20

paaulisia20 Mamusia Juleczki 5.07.07

fajnie dziewczyny ze jestescie tak odwazne i zalorzylyscie taki watek :tak: podziwiam
    nie znam nikogo z Waszej wiray ale z chcecia poznam tajniki Waszej religii po prostu jak to u Was jest?????:sorry:

6. fasoleczka

paulusia20 ni zalezy od tego co byś chciaąl wiedzieć?

Widzisz wiekszosc z ludzi uważa muzułmanow za terorystów,że meżczyzni 3maja kobiety w domu i takie tam paskudne rzeczy buuuu((((
    w Islamie jest tak samo jak w innych religiach...
    są rózne grupy ((((( i naprawde 3ba uwazaj jakie ksiażki sie czyta i gdzie sie modi...
    Np.w chrzescijanastwie sa podgrupki:
    jechowi i tacy tam...
    w islamie rowniez....( ( (

Jednakze prawdziwy muzułmanin powinien podążac za wiara w
    JEDNEGO BOGA i nie może dodawac mu współtowarzyszy,
    A takze wierzyc w jego wysłanników
    Wiara w księgi
    Wiara w Anioły
    Najlepsza Polska stronka na temat islamu jest...
    Planetaislam.pl

Jesli moge odpowiedziec na jakies pytanka służe pomoca))))

7. reem

reem Początkująca w BB

Salam, w Londynie mieszkam od 7 lat i na Islam przeszlam pare lat temu,Alhamdulillah. Maz jest Egipcjaninem i mamy 7 miesiecznego synka. Znam osobiscie tylko jedna Polke Muzulmanke wiec bardzo przyjemnie by bylo nawiazac wiecej kontaktow.
    A poza tym jak tam u was przygotowania do Eid - u mnie jeszcze w lesie...

8. paaulisia20

paaulisia20 Mamusia Juleczki 5.07.07

uwierz mi ze nigdy tak nie myslalm:no: i jestem przeciwna takim zarzyto kazdy ma prawo do wyboru swojej religii:tak: a sama chcialas przejsc na Islam czy jakas Twoj maz sie do tego przyczynil??? przepraszam ze pytam ale mnie to po prostu ciekawi jak to u Was jest???
    a co to jest Eid ??? i dlaczego Twoj Eid reem jest jeszcze w lesie???
    a ten jezyk ktorym do siepbie piszecie to jaki to jest????

a jak to u Was jest z ubiorem???

9. fasoleczka

paaulisia20 kochanie strasznie sie ciesze ze pytasz))))

Wiec o Islamie prawde mowiac dowiedzialam sie od meza....
    Nikt mnie nie naciskal czy namawial...Z czasem zaczelam szukac odpowiedzi na rozne pytania?
    Np.Jest jeden Bóg do którego sie modlimy,to dlaczego chodzac do koscioła modliłam sie do obrazu czy do mężczyzny na krzyżu...
    lub w wielu modlitwach prosimy Jezusa czy Marie o zbawienie zamiast Boga jedynego.
    hm...chodz by nawet --Boże Narodzenie--???
    Przeciez nie wiemy kiedy sie Bog narodził,wiemy że Bog stworzył wszystko to co nas otacza a takze wszechswiat To jak moze byc to świeto?
    Niektórzy nazywaja Jezusa Bogiem...co wydaje mi sie smieszne z tego względu iz Jezus był wyssłannikiem bożym tak samo jak (Noe,Mojzesz...)aby głośić slowo boże.No a przeciez Jezus równiez sie modlil do Boga wiec....to chyba logika jak mogł modlic sie sam do siebie???
    Jest jeszcze wiele pytan które nie dały mi spac....i tak zaczelam szukac czytac i bach...
    alhamdullilah przeszłam na Islam...) ) ) i jestem bardzo szczesliwa..
    Nie powiem...moja rodzinka stwierdza ze zwariowalam no ale na szczescie nie wszyscy....
    Jezyk którym piszemy to Arabski )))
    Eid to swięto muzułmanskie,a reem napisala ze jej przygotowania jeszcze w lasku (chyba dlatego ze jeszcze nawet nie zaczeła sie przygotowywac)
    wiec nasze przygotowanka.....post....i z tego co sie dowiedzialam maz zapłacił 60 funciakow za zabicie owieczki) ) )
    Jednakze na Eid smigamy do Hiszpani inshaAllah.

:tak:

10. reklama
  11. Maryamka

Maryamka Yasmin 2006 & Yasin 2008

Assalamu aleikum siostrzyczki

Biegam po tym forumie juz od jakiegos czasu a dopiero dzis znalazlam ten watek. Alhamdulillah. Jestem Maryam (tez Umm Yasin :-)). Mieszkam w Szczawnie Zdroju, mam meza Palestynczyka i jestem muzulmanka od 7 lat. Milo mi was poznac. Szkoda ze wszystkie jestescie tak daleko... :no:

12. fasoleczka

wa alaiki salam wa rahmatullwa barakkatuh Maryamka

Ja na forumjestem nowa hehe....

Ciesze sie ze nasze grono sie powieksza....alhamdulillah...

Poleć forum