reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Połóg i wszystko co z nim związane

emka oby wszystko dobrze. Daj znać. Moja rana tez nie dawała takich objawów . Mineły ponad dwa tyg od cc i juz odpadają strupki. Zaczynam łaskawie zerkać na brzuch choc nadal dyskretnie hehe
 
reklama
sciagneli mi szwy, laseczka powiedziala ze tez miala jedna pacjentke ktorej po zdjeciu szwow zaczelo cieknac osocze przez kilka dni i ze to normalne. Mowila ze rana ladnie sie goi a to osocze musi wyjsc bo gorzej jakby sie zatrzymalo w srodku. Dzisiaj juz mniej mi leci. Przeczyscila rane od srodka jakims plynem i tyle. Mowila ze bol glowy moze byc z przemeczenia, zebym duzo odpoczywala. Jak na razie temperatury nie mam, troszke jestem zmulona ale mozliwe ze to przez klimatyzacje w urzedach i wychodzenie pozniej na gorac.
Dziekuje dziewczyny za rady i obawy :) ah.. :*
 
Emka ja byłam w podobnej sytuacji tyle, ze u mnie jeszcze ropa leciała. Dostałam antybiotyk.Rana sie rozeszła jest brzydka i dalej saczy się z niej osocze własnie a na wierzchu trochę stanu zapalnego. Babrze sie i tyle:wściekła/y:Ale już nie boli tak mocno. Jesli chodzi o te odchody połogowe to u mnie czasem poleci trochę brązowo- żółtego:confused2:Mam nadzieję, ze już szybko przestanie. A jesli vchodzi o kwarantannę to generalnie zaleca sie 6 tyg ale chyba mało kto to trzyma bo moje wszystkie kumpelki skusiły się szybciej a jednka dziewczyna na BB zaszła w ciąże 5 tyg po porodzie:-D
 
matko wisienko po 5 tygodniach :szok: ja w sumie mam teraz stan zapalny, więc seks jest ostatnią rzeczą o jakiej myślę, ale mimo wszystko uważam, ze te 6 tygodni to facet może wytrzymać (inna kwestia kiedy to my mamy ochotę):)

u mnie już niewiele leci, chyba zbliża się to ku końcowi
 
JA jestem dzisiaj rowne 2 tyg po porodzie i juz bardzo niewiele ze mnie leci. Obkupilam sie w podpaski i chyba wszystkich nie zuzyje:-) Przydadza sie jak okres wroci;)
A co do seksu to mi nawet do glowy nie przyszedl narazie...
 
ja wlasnie wczoraj mowilam D ze ze mna to ma dobrze. przed porodem do samego konca sie przytulalismy i teraz jestem 12 dni po cc i najchetniej juz bym cos popsocila :-D no ale jeszcze przetrzymam z 2 tyg na wszelki wypadek :-D

co do krwawien to u mnie kropelki brunatne leca ale tak jak pisalam, ze juz na 5 dzien chodzilam bez podkladow.

wisienko ja myslalam ze tez nie wyjde z tej infekcji, konczylam antybiotyk a czerwony placek rosl do gory, przez to tez moglam miec ta goraczke bo skoro antybiotyk nie dal rady to moj organizm musial walczyc sam o przetrwanie. mam nadzieje ze ci sie to wszystko ladnie wylize bidulko. ucaluj Emisie ode mnie

corin a ja dalej czekam na Ewunie ...
 
reklama
kobitki mi rana nie chciala sie zagoic na dlugosci ok 3 cm z prawej strony poszlam na kontrol tu do lekarza powiedzial ze ok przepisal masc i smaruje 2 lub 3 razy dziennie i sie pieknie schodzi juz malo co zostalo:) z lewej to tylko kreska zostala ze bylam cieta:)
ja jestem 15 dni po cc i nadal leci ze mnie nieraz nie a jak juz poleci to normalnie krew...

em_ka nie jestes sama ja tez juz sie bije z myslami i ochota na <sex> no ale trzeba czekac postanowilam ze po wizycie moze jak lekarz pozwoli:)
 
Do góry