reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Połóg

K

karo88*

Gość
Hej dziewczyny mam takie pytanie 26 kwietnia urodziłam pierwsze dziecko do tej pory mam krwawienia są czerwone raz są małe raz obfite jak przy obfitej miesiaczce czy to jest ok jeszcze ?? Bo czytam że powinny zmieniać kolor i być mniej intensywne ... czasami też odczuwam ból w podbrzuszu jakby coś tam mi się obkurcza nie wiem czy panikuje czy powinnam czekać
 
reklama
Rozwiązanie
Ja jestem 10 tygodni lo porodzie, dalej mam plamienie a dodatkowo jestem po cc. Jeden dzien nic na drugi dzien doslownie ciut krwi na wkladce o tak na zmianę, bylam u lekarza w zeszly piątek on nic nie widzi zeby cos zostalo... Mam obserwowac czy nie mam goraczki.
Krwawienia moga by nawet i do 6-8 tygodnia, także spokojnie. U mnie zuoelnie uspaly w okolicach 6 tygodnie właśnie.
No i te bole- jedne kobiety je czują, inne Nie- mi proponowali jakieś środki przeciwbólowe, na te skurcze (przez tydzień byłam w szpitalu), ale ka kompletnie nic nie czułam.. A koleżanka obok bardzo narzekała.
Nie ma reguły, ale Twoje objawy są normalne!
Dużo zdrowia dla Ciebie I Maleństwa!
 
Ja jestem 10 tygodni lo porodzie, dalej mam plamienie a dodatkowo jestem po cc. Jeden dzien nic na drugi dzien doslownie ciut krwi na wkladce o tak na zmianę, bylam u lekarza w zeszly piątek on nic nie widzi zeby cos zostalo... Mam obserwowac czy nie mam goraczki.
 
Rozwiązanie
Do góry