reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Położenie pośladkowe dziecka

a co mam robić? z nudów :p M. krząta się po domu i sprząta gotując lub gotuje sprzątając :p a ja leżę i myślę ;)
 
reklama
o matko to wolałabym być na jego miejscu.
nie, nie przez myślenie:)
wczoraj próbowałam leżeć, no i masakra. no nie umiem.
fakt czułam się lepiej leżąc,brzuch odpoczywa, dzidzia szaleje...no ale cholera,nie dam rady no! teraz nie mam co robić bo sprzątać nie ma sensu, M coś tam wierci to wieczorem umyję podlogi dopiero.
ale przynajmniej siedzę przed kompem,na leżąco się nie da...
(na leżąco się nie da siedzieć przed kompem:D:D )
 
szczerze współczuję. jak dostaniesz powera po porodzie to Twój małż będzie leżał a Ty będziesz śmigać:D:D i tego Ci życzę:)
 
oby, oby, ale w terminie ;) chyba, że będę tak naładowana progesteronem, który bądź co bądź przedawkowuję, że mnie to skutecznie wstrzyma ;)

Luteina dopochwowa sie tak bardzo nie odkłada w organizmie jak duphaston, wiec nie powinno nas trzymać zbyt długo po odstawieniu :)
 
ale ja to i to zażywam ;)

mitaginka po prostu wcześniej (jeśli dotrwasz!) odstawisz dufaston.
generalnie dobrze odstawić na poczatku 9tego miesiąca i nawet jak leki jeszcze będą działać to na pewno nie aż 4 tygodnie:) kto jak kto ale Ty nie przenosisz...
kurcze a ja sobie zdałam sprawę, że za 2 mce będzie już 5 kwietnia!! dla mnie 39 tydzień!! łooooooooooooooo
 
morgaine Ty mi tu nie prorokuj, że nie przenoszę, bo tylko mnie stresujesz
wolę przenosić niż urodzić za wcześnie
 
reklama
morgaine Ty mi tu nie prorokuj, że nie przenoszę, bo tylko mnie stresujesz
wolę przenosić niż urodzić za wcześnie
taaa ale wiesz jakie to jest uczucie jak grozi Ci poród od6mca a potem termin i nic??!! coś Cie trafia!!prorokuję Ci między 38 a 40 tygodniem,moze byc?:D
 
Do góry