reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Położenie pośladkowe dziecka

Moja Melcia jeszcze w poniedziałek kopała mnie cały dzień na dole,a od wtorku już tylko na górze i rzeczywiście wczoraj byłam na usg i okazalo się, że moje maleństwo już ułożyło się główką w dół-lekarz powiedział, że może się jeszcze przekręcać ale bardzo prawdopodobne że tak już zostanie(z tym,że w moim przypadku to nie jest specjalnie ważne-będę miala cc)Jestem w 30 tyg. i Melcia waży 1300g nie należy do kolosów ale jest takim średniaczkiem-zresztą moja lekarka mówiła mi od początku,że według niej moje dziecko będzie ważyło ok. 3000g i pewnie własnie tak będzie:)Kiedy wreszcie będzie ten kwiecień-mam wrażenie że się nigdy nie doczekam:)
 
reklama
Moja Melcia jeszcze w poniedziałek kopała mnie cały dzień na dole,a od wtorku już tylko na górze i rzeczywiście wczoraj byłam na usg i okazalo się, że moje maleństwo już ułożyło się główką w dół-lekarz powiedział, że może się jeszcze przekręcać ale bardzo prawdopodobne że tak już zostanie(z tym,że w moim przypadku to nie jest specjalnie ważne-będę miala cc)Jestem w 30 tyg. i Melcia waży 1300g nie należy do kolosów ale jest takim średniaczkiem-zresztą moja lekarka mówiła mi od początku,że według niej moje dziecko będzie ważyło ok. 3000g i pewnie własnie tak będzie:)Kiedy wreszcie będzie ten kwiecień-mam wrażenie że się nigdy nie doczekam:)

a ja wręcz przeciwnie. cieszę się jeszcze spokojem, a czas szybko ucieka.
trzeba skończyć remont, poprać ciuszki, poprasować, dokupić wyprawkę.... jeszcze niech sobie bezpiecznie w moim brzuszku siedzi. BYLEBY SIĘ ODWRÓCIŁA!!!!!!!!
 
No ja też chcę żeby nie szykowała się przed kwietniem do wyjścia-na razie niech sobie tam siedzi spokojnie,ale doczekac się nie mogę, jak ją zobaczę i przytulę wreszcie-podobnie mój mąż:)to nasze pierwsze dziecko więc pewnie też dlatego:)Nie martw się jeszcze mają troszkę czasu-może się odwróci:)
 
No ja też chcę żeby nie szykowała się przed kwietniem do wyjścia-na razie niech sobie tam siedzi spokojnie,ale doczekac się nie mogę, jak ją zobaczę i przytulę wreszcie-podobnie mój mąż:)to nasze pierwsze dziecko więc pewnie też dlatego:)Nie martw się jeszcze mają troszkę czasu-może się odwróci:)
liczę na to że się obróci. Młody też się obrócił dopiero po 30 tygodniu więc na razie nie panikuję.
a co dot ego że nie możesz się doczekać, to nasze trzecie dziecko i też nie możemy się doczekać żeby zobaczyć, przytulić:):)
tak chyba jest za każdym razem:) a mój wariuje bo córa!!
 
No ja powoli zaczynam tracic nadzieje ze sie obroci,niby jestem w 32 tyg ale lekarz mi zmienil termin na marzec wiec jestem juz w 33 tyg a nasz bobas jak siedzial tak i siedzi,teraz mam 9 lutego do lekarza - oczywiscie rutynowo mam usg na dzien dobry (to juz chyba 10 będzie) wiec sie dowiem,aleczyje gdzie ma glowke a gdzie tyleczek i podkurczone nozki wiec...jest bez zmian...wiec powoli zaczynam panikowac,a tak na serio to zaczne juz po wizycie u lekarza...:baffled:

Wyprawka cala juz gotowa,pokój przygotowane,wszystko wyprane i wyprasowane,torba tez spakowana do szpitala bo cos czuje w kosciach ze bedzie szybciej jak 27 marzec

Trzymam kciuki za was kobietki ,niech sie choc wasze obroca,bo na mnie nic nie dziala,ani ćwiczenia specjalne ani inne mężusiowe "wieczorne" sposoby:szok: wiec tzreba sie szykowac na pośladkowy naturalny... tośtoszok!!!:baffled:
 
czemu posladkowy naturalny?
ja slyszalam ze dopiero trzecie dziecko sie rodzi sn jak jest posladkowo....
 
ja to już sama nie wiem, czy chciałabym, aby mała się obróciła, czy nie...przez brak przygotowania i zerową kondycję, boję się porodu naturalnego...a najbardziej tego, że się wymęczę na maxa, po czym i tak zrobią mi cc...
 
hahahah baba w ciąży to typowa ze mnie.
Młoda się chyba obróciła, bo wbija mi w żebro stópkę,poza tym czułam kształt stópki wczoraj jak nie kopała, tylko tak jeździła nóżką po skórze....kiepskie uczucie.
no i teraz sobie myślę, że przy tym cc to byłoby tak łatwo.... :( a tu trzeba będzie mieć siły natury:D
mitaginka jak Ty już masz pessar i skurcze to Ty urodzisz w 20 minut!! jakie cc??!! rozwarcie Ci się zrobi po zdjęciu pessara i nie ma problem!
 
oby, oby, ale w terminie ;) chyba, że będę tak naładowana progesteronem, który bądź co bądź przedawkowuję, że mnie to skutecznie wstrzyma ;)
 
reklama
Do góry