reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

    A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Położna-szpital Rydygiera

Dołączył(a)
22 Wrzesień 2019
Postów
3
Rozwiązania
0
Witam, za dwa tygodnie mam termin na poród i wybrałam dla siebie szpital Rydygiera w Krakowie. Chce wziąć płatnie dodatkowo położną, ale nie wiem którą.
Czy możecie kogoś poradzić?
 
reklama

AnnaOlga

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Sierpień 2019
Postów
656
Rozwiązania
0
Nie ma sensu płacić za położna. Bo te które są na miejscu w zupełności wystarczają. Najlepsza Kamila!
 
Dołączył(a)
22 Wrzesień 2019
Postów
3
Rozwiązania
0
Nie ma sensu płacić za położna. Bo te które są na miejscu w zupełności wystarczają. Najlepsza Kamila!
W Polsce rodzić nie strasznie))) w Redygiera położne są w porządku. Wszystko nowe. W tej chwile ja nie żałuje że zdecydowałam się tam rodzić, byłam tam kilka razy na sor i na kgt. Czekamy poród z dnia na dzień. Ale ja zdecydowalam
Się jednak na położną, ale u mnie to pierwszy poród i niestety znam za dużo nie fajnych historyj związanych z porodem ale na Ukrainie, dla tego u mnie mentalnie siedzi w głowie że dla swojego spokoju muszę mieć osobę w której jestem pewna) ale oczywiście nie ma tak że brać płatną położną to konieczna opcja.
 

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry