reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

POŁOŻNA w Bydgoszczy poszukiwana

zara, dzięki za odpowiedź :)
Trochę mnie wystraszyłaś tą historią z położną :-( No ale rzeczywiście należy wziąć taką ewentualność pod uwagę, ze położna nie przyjedzie, obojętne z jakiego powodu. To jest mój drugi poród, pierwszy był długi i cieżki, bez indywidualnej opieki, nawet mąż nie mógł ze mną być, więc teraz chciałabym ,zeby było inaczej. Ale kto wie, jak to się ułoży? Musze mieć nadzieję...
 
reklama
Witam po czasie.
Położnej NIC NIE PŁACIŁAM - nawet miałam taki zamiar - ale koleżanki i mąż - a później i sama doszłam do wniosku że ta Pani mimo że była miła i fajnie się mną zaopiekowała w czasie porodu - BYŁA W PRACY I TO BYŁ JEJ OBOWIĄZEK. A mnogość pieniążków jakie nam odbierają od pensji na opiekę zdrowotną wystarczy z mojej strony.
 
Czy można wziąć swoją położną? Miałam swoją 4 lata temu w Miejskim i słyszałam ze teraz to zakazana praktyka. Jeśli macie namiar na fajną to dajcie bo u mnie planowany za 3 tyg.
 
Widzę, że wątek się urywa... może jednak znajdzie się jakaś mama,która rodziła w ostatnim czasie i mogłaby coś napisać o swojej położnej
 
Polecam poród w MSWiA, tam nie trzeba mieć swojej położnej, wszystkie są przemiłe i pomocne za darmo. Mój mąż po porodzie kupił kwiaty dla położnej, która przy mnie była i słodkości dla całego personelu. Ekipa jest na prawdę super!!! Nie trzeba się o nic martwić.
 
Drogie "mamusie"!

Jeżeli jesteście juz po porodzie w obojętnie jakim szpitalu to podzielcie sie swoimi opiniami co do położnych i polećcie swoje położne, nam przyszłym mamom :)
 
reklama
Wiem, że się powtórzę, bo pisałam już o tym w innym wątku: w szpitalu MSWiA można wynająć położną oficjalnie i płaci się w szpitalu (650zł gdy ja się pytałam). Ale naprawdę szkoda wydawać pieniędzy, gdyż opieka jest fantastyczna.
Ja rodziłam z p. Małgosią Janowczyk, która akurat w czasie mojego porodu miała dyżur. Rewelacja!
Darujcie sobie wynajmowanie, nie warto.
 
Do góry