reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomoc w interpretacji wyniku testu

Dołączył(a)
10 Styczeń 2023
Postów
5
Dzień dobry. 12 dni temu odbyłam z chłopakiem niezabezpieczony stosunek. Był to 11 dc przy cyklach około 29 dniowych z granicami na 26 (najkrótszy) i 33(najdłuższy) dniu. Według kalendarzyka był to mój pierwszy dzień dni płodnych, a dokładnie to noc przed nim. Po 15 godzinach wzięłam tabletkę Escapelle. Dodam że chłopak nie skończył we mnie. Dziś wieczorem zrobiłam test ciążowy z krwi Babycheck. Na początku nie widziałam nic, a po upływie paru godzin pojawia się druga kreska. Czy mam się czym martwić czy to zasługa reakcji które zaszły po czasie? Dodam że miesiąc temu robiłam test ciążowy z moczu i również po upływie czasu pokazała się druga kreska, po czym normalnie dostałam miesiączkę. Czy Escapelle jest skuteczna po "nieskończonym" stosunku? Naczytałam się głupot i nie wiem już co myśleć. Proszę o pomoc
 

Załączniki

  • received_3514526188777778.jpeg
    received_3514526188777778.jpeg
    94,5 KB · Wyświetleń: 419
  • received_546231224188734.jpeg
    received_546231224188734.jpeg
    63,4 KB · Wyświetleń: 258
reklama
Dzień dobry. 12 dni temu odbyłam z chłopakiem niezabezpieczony stosunek. Był to 11 dc przy cyklach około 29 dniowych z granicami na 26 (najkrótszy) i 33(najdłuższy) dniu. Według kalendarzyka był to mój pierwszy dzień dni płodnych, a dokładnie to noc przed nim. Po 15 godzinach wzięłam tabletkę Escapelle. Dodam że chłopak nie skończył we mnie. Dziś wieczorem zrobiłam test ciążowy z krwi Babycheck. Na początku nie widziałam nic, a po upływie paru godzin pojawia się druga kreska. Czy mam się czym martwić czy to zasługa reakcji które zaszły po czasie? Dodam że miesiąc temu robiłam test ciążowy z moczu i również po upływie czasu pokazała się druga kreska, po czym normalnie dostałam miesiączkę. Czy Escapelle jest skuteczna po "nieskończonym" stosunku? Naczytałam się głupot i nie wiem już co myśleć. Proszę o pomoc
Test jest zalany - czyli nieważny.
Testu nigdy nie odczytuje się po paru godzinach- jakikolwiek wynik jest wtedy nieważny.
Moja interpretacja jest taka, że masz dwa powody by uwqżać ten test za nieważny.

Poczekaj spokojnie do miesiączki, stawiam że się normalnie pojawi.
 
Po kilku godzinach nawet jakby się pojawiło dziwnym cudem 10 kresek to się już nie odczytuje. Test się odczytuje zgodnie z czasem podanym w instrukcji, chyba do 5 czy 10min. Po tym czasu negatyw to negatyw, z którego już się pozytyw nie zrobi. Co do zalania testu to tez uważam, ze bardzo dziwnie wyglada całe to okienko.

Poza tym skoro partner nie skończył w Tobie, a Ty dodatkowo wzięłaś tabletkę „PO” i to dość szybko, bo po 15h to moim zdaniem słabe szanse na ciąże.
Powtórz test lub zrób z krwi dla pewności i juz
 
Ja za to jeszcze nie widziałam testu z krwi, na którym nie pojawiła się druga kreska. One są beznadziejne.
Dużo lepsze są zwykłe testy z moczu 🤷‍♀️
 
Dziękuję za odpowiedzi. Wczoraj zrobiłam test z moczu i wyszedł negatywny. Tylko nadal bardzo martwi mnie to że zawsze około tygodnia przed okresem zaczynają boleć mnie piersi. Do spodziewanego okresu zostały trzy dni a ja nadal nie czuję żadnych objawów jakby miał mi się pojawić. Od dawna obserwuję też swój śluz i tym razem strasznie długo mam niepłodny. Ponad tydzień temu miałam mieć owulację a płodnego nadal nie było więc boję się że przez to też mogę nie dostać okresu w terminie plus pięć dni po tabletce miałam bardzo obfite krwawienie i teraz nie wiem czy przez nie nie dostanę już okresu w tym cyklu, czy to ono nim było (choć wypadało dwa tygodnie przed miesiączką więc bardzo wątpię)
 
reklama
Dziękuję za odpowiedzi. Wczoraj zrobiłam test z moczu i wyszedł negatywny. Tylko nadal bardzo martwi mnie to że zawsze około tygodnia przed okresem zaczynają boleć mnie piersi. Do spodziewanego okresu zostały trzy dni a ja nadal nie czuję żadnych objawów jakby miał mi się pojawić. Od dawna obserwuję też swój śluz i tym razem strasznie długo mam niepłodny. Ponad tydzień temu miałam mieć owulację a płodnego nadal nie było więc boję się że przez to też mogę nie dostać okresu w terminie plus pięć dni po tabletce miałam bardzo obfite krwawienie i teraz nie wiem czy przez nie nie dostanę już okresu w tym cyklu, czy to ono nim było (choć wypadało dwa tygodnie przed miesiączką więc bardzo wątpię)
Ponoć po tej tabelce normalnie jest okres. Może opóźnić się chyba gdzieś 5 dni ale występuje normalnie. Tak czytałam w odpowiedziach lekarzy.
 
Do góry