reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy bo oszaleje

Dołączył(a)
5 Grudzień 2017
Postów
2
Witam mam pytanie czy ktoras z was miala taki przypadek ze wedlug obliczen wychodzi 8 tydz wedlug usg 6 fo tego lekarz przepisal mi duphaston ? Czy jest się czego obawiać
 
reklama
Jeśli chodzi o pierwsze pytanie to według usg wiek dziecka bardzo często w miarę późniejszych badań się zmienia. Najbardziej miarodajny ( według teorii) jest wiek dziecka z pierwszego USG.

A te tabletki. W związku z jakimi zaleceniami wypisał Ci je ginekolog? Powinnaś jego zapytać o przyczynę konieczności ich spożywania.. Bez stresu. Lekarz w czasie ciąży ma być Twoją "ostoją" i dać Ci ulgę w okresie ciąży by do niego zwracać się z problemami więc bez obaw.. pytać, pytać, pytać! :)
 
Jedyne co mi powiedział zeby brac a ja ze stresu nie zapytalam o nic znajoma rownierz brala to przez miesiąc i mlody ma już 8 lat .Z pierwszego usg wychodzi ze to 6 tyd
 
I tego bym się trzymał. Nie masz co panikować. Lekarz miał na to jakieś podłoże. Ciesz się z pięknych chwil w ciąży! :)
 
I dobrze że Ci dał:-)
To w razie czego pomoze a w niczym nie zaszkodzi :)
I ja jestem takim przypadkiem
Mała cykle nieregularne przed ciąża i owulacja była bardzo późno i zamiast 6 tyg byl 4 pamiętam jak poszłam na usg a tam czarno płakałam nakrecalam się itp
Ale robiłam betę pięknie rosła usg też az w końcu się pojawiła dzidzia i serduszko :-)
Nie wiedziałam że owulacje miałam pozno:-)
 
Później w wyższej ciąży to dopiero są rozbieżności i dzidzia większe coś ma albo mniejsze bo różnie już rosną później maluchy:p
 
Witam! Ja miałam tak, że poszłam do poszłam lekarza w 6 tygodniu ciąży a na usg był widoczny pęcherzyk ciążowy wielkości 4 tygodniu. Lekarz kazał przyjść za dwa tygodnie i był już zarodek z bijącym serduszkiem. Usg wykazywało już 7 tydzień. Obecnie jestem w 24 tygodniu ciąży i wszystko jest ok. A, że prowadziłam kalendarzyk na ovufriend to widziałeś, że owulacja była tydzień później.
 
Hej dziewczyny. Pomóżcie. Powiedzcie jakie miałyscie wysokości bety w pierwszych tyg ciąży.
Jestem po poronienia ( pół roku) 10 tydz. Puste jajo. Beta wtedy mało przerastalla ale przerastala i tak do 8 tyg.
Teraz sytuacja wygląda tak: miałam stymulacje. Mój cykl trwa 30 dni. Ostatnia miesiączka była 5.11 do owulacji doszło 20.11. Beta 1.12 wynosiła 11, 4.12- 49 a dziś 5.12- 72. Znów mało przerasta.
Miał ktoś z Was tak i było później ok?
 
Ja miałam tak 358.
3-4 tydz
4 dni po 1008 i znowu 4 dni po albo 5 po drugim wyniki prawie 12 tys (6 tydz).później już nie robiłam bo pojawiła się dzidzia i serduszko
 
reklama
Do góry