reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy! Ciąża po poronieniu

Czekam na wynik bety i napiszę do lekarza. Od razu zbadałam też te moje tsh, które skacze w górę w czasie ciąży. Może od razu coś lekarz przepisze???
Ginekolog przepisuje też leki na tarczyce? Co do bety, to idę za ciosem. W sobotę też badam - wynik będę miała tego samego dnia.
Tak ale polecam Ci isc do endokrynologa. I to dobrego. Mi tsh zbila z prawie 5 do 2,30 a w ciąży skonczylo znow do prawie 4. Zwiększyła mi i ustawiła tak dawke ze mam teraz 0,42 więc idealnie. Tarczyca jest bardzo ważna. Pamiętaj że w ciąży jesli bedziesz miala skierowanie muszą Cię przyjąć na NFZ do kilku dni.
 
reklama
Ja w tej obecnej ciazy 3 narazie udanej (22tc) wzielam na własną rękę. Lekarz powiedział że zrobilam bardzo dobrze bo mogło by być za późno.
Duphaston to progesteron, jedyne co zrobi to może pomoc, nie ma prawa Ci zaszkodzić.
Ale miałaś plamienia ? Ja obecnie nie mam żadnych plamień. Ile brałaś dziennie, na własna rękę ?
 
Mi lekarz powiedział, że jak tylko będę w ciąży to mam od razu brać duphaston. Na pewno tym sobie nie zaszkodzisz.
 
Tak też zrobiłam :)
Na razie jestem po 1 tabletce.
Za około 2 h będę miała wynik bety i tsh. Ale będę też niewiele powie, w końcu liczy się przyrost...
Bądź dobrej myśli, chociaż wiem, że po stratach to niełatwe. Lykaj ten Duphaston, to naprawdę może tylko pomoc, czego sama jestem przykładem. Lepiej dmuchać na zimne :)
 
Bądź dobrej myśli, chociaż wiem, że po stratach to niełatwe. Lykaj ten Duphaston, to naprawdę może tylko pomoc, czego sama jestem przykładem. Lepiej dmuchać na zimne :)
Tak też zrobiłam! Będę brać 3 x 1 dziennie :)

dziękuję dziewczyny! Za niedługo dam Wam znać, co z wynikami
 
reklama
Do góry