reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pomocy mdłości

reklama
U mnie tez nic nie pomagalo...przeszlo na dobre ok 20 tc...nie raz plakalam z bezsilnosci



Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie oprócz mdłości i uporczywych wymiotów był wstręt do jedzenia czegokolwiek który po paru dniach przekształcił się w wstręt do wody i samego połykanie... nie jadłam nie piłam nie wstawałam z łóżka... nie doszłam sama nawet do toalety... mimo wielkiej świadomości tego co die dzieje nie byłam w stanu nic przełknąć... nic nie pomagało na sam zapach imbiru mdli mnie do tej pory... trwało to od 7 do 16 tyg ciazy wtedy wbrew sobie po raz pierwszy wypiłam kilka lykow coli i cud... nie zwymioyowalam mimo że za cola nie przepadam... schudłam 16 kilo... potem małymi krokami zaczęłam pić jeść i zatrzymywać wymioty... które nie opuściły do końca nawet podczas porodu wymiotowalam... wiem i doskonale rozumiem wszystkie kobiety mające problemy z mdłościami w ciąży i nic więcej poradzić nie mogę u mnie nic nie działało... myślę że to hormony kierowały moja organizmem...
 
Porozmawiaj że swoim lekarzem jest lek przeciwymiotny ja taki dostałam będąc w ciąży natomiast jest on na receptę i nie mam pojęcia czy można go stosować w tak wczesnej ciąży ale to już musi zdecydować lekarz TRZYMAM KCIUKI BY TA PRZYKRA DOLEGLIWOŚĆ SZYBKO MINĘŁA
 
Słyszałam że ta nasza przypadłość spotyka kilka procent kobiet i ma jakas specjalna nazwę... niestety nie pięta jaka... o lekach przecie wymiotnych słyszałam czytałam... ale moja ginekolog nie miała przekonania do ich składu a po tym ja wymiotowalam kilkanaście razy dziennie po łuku wody wiec podawanie mi leków nie miało sensu...
 
Miałam zapisany lek dla dzieci przeciwwymiotny tylko on mi pomagał Diphergam czy jakoś tak. Czopki torecan nie działy na mnie

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja jestem w 7 tygodniu, nie mam ochoty kompletnie na jedzenie czegokolwiek, zmuszam się i jem na siłę, piję wodę tylko gazowaną, bo chociaż trochę mi się "odbija", owoce i surowe warzywa, nic więcej... na sam zapach czegokolwiek biegnę do toalety... w domu mam świeży imbir ale pomaga tylko na chwilę. Ogólnie rzecz biorąc mam nadzieję, że szybko się to skończy, bo ciężko ale pamiętajcie dzieciątko nam wynagrodzi złe chwile Oprócz tego, jak czuję w oddali papierosy i kawę - najgorsze co może być znowu toaleta murowana ! Jestem wielkim fanem czekolady, odkąd mam ten stan na czekoladę i słodycze nie mogę patrzeć :( buziaki
 
Do góry