reklama

pomocy ząbkowanie!!!!!!!!

Temat na forum 'Niemowlaki' rozpoczęty przez magdalenakowalska, 16 Luty 2013.

1. magdalenakowalska

magdalenakowalska Zaciekawiona BB

Witajcie! proszę podpowiedzcie mi co mam robić, moja Natalka ma 6 miesięcy dostała pirwszego ząbka.Makabra nocki nie przespane, temperatura raz o 3.00, raz o 6.00 no i czasami po południu.Podaje jej norofen fornte i jest ok. Smaruję jej dziasełka mascią Ossadent, ale jest taka rozdrażniona.Co jeszcze podajecie?????:-:)-(

2. Phelania

Phelania Mama 2 urwisów :P

my dajemy Dentinox i jako tako pomaga mnie jak bolalo dziasło to tez sobie posmarowałam i mi pomogło czulam dretwienie...

3. reklama
  4. JustYs21

JustYs21 Fanka BB :)

Mój synek jak bardzo był rozdrażniony przy ząbkowaniu podawałam wtedy czopek viburcol. Uspokajał się i spał w nocy spokojnie. Jeden wystarczał zazwyczaj zeby się uspokoił. W sumie są na receptę, można pediatrę poprosić, ale ja sama kupiłam w aptece.

5. pieszczoszka1988

pieszczoszka1988 Jestem mamusią

6. Sosnowiczanka

Sosnowiczanka Mamusia Alanka :)

Ja podaję nurofen forte, a czasami dodatkowo czopek viburcol. Niestety moj syn tak ciezko znosi ząbkowanie ze czasami nawet to nie pomaga. Mascie tez juz rożne stosowalismy.

7. aniag78

aniag78 Fanka BB :)

8. Net-ka

Net-ka Ninkowa Mamusia

Wiem, że są gryzaczki wibrujące jak się je ugryzie, są smoczki z wypustkami. Mamy takowy ale nic nie pomogło mi tak jak BABYorajel. Nie wiem co to ząbkowanie... a mamy już 4 zęby i rosną kolejne, nie wiem co to nieprzespane noce. To specyfik z USA. Jeśli masz możliwość to polecam. Jak rosła mi 8 też skutkowało. Drętwiało mi wszystko...Po bólu nie ma śladu. pozdrawiam

Poleć forum