reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pomocy ząbkowanie!!!!!!!!

magdalenakowalska

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Marzec 2009
Postów
39
Witajcie! proszę podpowiedzcie mi co mam robić, moja Natalka ma 6 miesięcy dostała pirwszego ząbka.Makabra nocki nie przespane, temperatura raz o 3.00, raz o 6.00 no i czasami po południu.Podaje jej norofen fornte i jest ok. Smaruję jej dziasełka mascią Ossadent, ale jest taka rozdrażniona.Co jeszcze podajecie?????:-:)-(
 
reklama
Mój synek jak bardzo był rozdrażniony przy ząbkowaniu podawałam wtedy czopek viburcol. Uspokajał się i spał w nocy spokojnie. Jeden wystarczał zazwyczaj zeby się uspokoił. W sumie są na receptę, można pediatrę poprosić, ale ja sama kupiłam w aptece.
 
Ja podaję nurofen forte, a czasami dodatkowo czopek viburcol. Niestety moj syn tak ciezko znosi ząbkowanie ze czasami nawet to nie pomaga. Mascie tez juz rożne stosowalismy.
 
reklama
Wiem, że są gryzaczki wibrujące jak się je ugryzie, są smoczki z wypustkami. Mamy takowy ale nic nie pomogło mi tak jak BABYorajel. Nie wiem co to ząbkowanie... a mamy już 4 zęby i rosną kolejne, nie wiem co to nieprzespane noce. To specyfik z USA. Jeśli masz możliwość to polecam. Jak rosła mi 8 też skutkowało. Drętwiało mi wszystko...Po bólu nie ma śladu. pozdrawiam
 
Do góry