reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama

Powiększone węzły chłonne u niemowlaka od kilku miesięcy, pomocy!

Doskonale wiem przez co
Przechodzisz .
Mam to samo :(
A jak dzieciatko
I te węzły teraz ?
Hej, u nas węzły jak były tak są, a dziecko ma już prawie 20miesiecy. Przebadane, usg węzłów, brzuszka, morfologia co jakiś czas. I nic… Tzn lekarze twierdzą, że to nic. A że się nie wchłaniają, to druga sprawa. Nie ma dnia żebym nie myslala o tych węzłach- bo w końcu tak zle sie kojarzą. A jak u Was? Gdzie te węzełki macie?
 
reklama
Do góry