reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy!! :(

nowamloda12

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Listopad 2018
Postów
211
Dziewczyny, jak mogę sobie ulżyć??? Od rana mam okropne bóle pleców aż po tyłek i nogi,praktycznie nie mogę wstawać z łóżka nie wiem co się dzieje nigdy tak nie miałam:(:(:( jestem w 6tyg ciąży, plastry rozgrzewające raczej odpadają ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rozwiązanie
Jedź na izbę przyjęć taki ból na początku to nie zbyt normalne. Mogą to być bóle od macicy nie czujesz bólu brzucha ale może to być właśnie od niej. W 6tc taki ból to nie typowy ciążowy ból pleców spowodowany rosnącym brzuchem tylko coś innego może cię przewiało ale jedz jak najszybciej.
Żadnego plamienia? Robiłaś coś wczoraj ciężkiego? Sprzątanie, dźwiganie, dużo pracy?
Możesz spróbować z ciepłą kąpielą, byle nie gorącą. Ewentualnie ciepły termofor na plecy tylko nie bezpośrednio plus możesz wziąć paracetamol.
 
Dziewczyny, jak mogę sobie ulżyć??? Od rana mam okropne bóle pleców aż po tyłek i nogi,praktycznie nie mogę wstawać z łóżka nie wiem co się dzieje nigdy tak nie miałam:(:(:( jestem w 6tyg ciąży, plastry rozgrzewające raczej odpadają ?
Weź paracetamol i no spe jak nie przejdzie to ja bym pojechała do szpitala sprawdzić czy z dzieckiem wszystko w porządku
 
Dziewczyny, jak mogę sobie ulżyć??? Od rana mam okropne bóle pleców aż po tyłek i nogi,praktycznie nie mogę wstawać z łóżka nie wiem co się dzieje nigdy tak nie miałam:(:(:( jestem w 6tyg ciąży, plastry rozgrzewające raczej odpadają ?
Żadnego plamienia, bólu brzucha itd itd.. fakt wczoraj trochę dźwigalam a w nocy dopadła mnie grypa (rozwolnienie i wymioty). Ale nigdy takie bólu pleców nie miałam. Aż łzy mi lecą z bólu. Zaraz zrobię sobie ciepła kąpiel :(
 
Żadnego plamienia, bólu brzucha itd itd.. fakt wczoraj trochę dźwigalam a w nocy dopadła mnie grypa (rozwolnienie i wymioty). Ale nigdy takie bólu pleców nie miałam. Aż łzy mi lecą z bólu. Zaraz zrobię sobie ciepła kąpiel :(
Jeśli doszło rozwolnienie i wymioty i to w nocy to ja bym jechała na Twoim miejscu do szpitala żeby sprawdzili.
 
Jeśli pojawiły się wymioty i rozwolnienie to na pewno konsultacja lekarska jest wskazana. Trzeba niestety poszukać przyczyny bólu. Jedyne co mogę Tobie doradzić doraźnie, by zmniejszyć bóle okolicy lędźwiowej to położenie się na plecach z nogami ułożonymi na krzesełku lub piłce gimnastycznej, tak by były rozluźnione i pod kątem 90st. To pozwoli odciążyć odcinek lędźwiowy i zmniejszyć trochę ból. Być może to hormony (relaksyna) rozluźnia stawy i przy wczorajszym podźwiganiu się spowodowała ból. Postaraj się do czasu właściwej diagnozy oszczędzać, nie nosić ciężkich rzeczy.
 
reklama
Jedź na izbę przyjęć taki ból na początku to nie zbyt normalne. Mogą to być bóle od macicy nie czujesz bólu brzucha ale może to być właśnie od niej. W 6tc taki ból to nie typowy ciążowy ból pleców spowodowany rosnącym brzuchem tylko coś innego może cię przewiało ale jedz jak najszybciej.
 
Rozwiązanie
Do góry