reklama

Pomocy

reklama
Rozwiązania
0
Tak, zdjęci zrobiłam po kilku minutach, teraz to już nie bardzo cokolwiek widać. Myślisz, że mogę być w ciąży?

Anusiak1990

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Pozwolilam sobie edytować zdjecie i nawet duzo trudu nie wlozylam w to zeby wyostrzyc plusiki. Takze proponuję badanie krwi bhcg a ze ida swieta to moze. Jeszcze jeden test tak za dwa. Trzy dni

Rozwiązania
0
Pozwolilam sobie edytować zdjecie i nawet duzo trudu nie wlozylam w to zeby wyostrzyc plusiki. Takze proponuję badanie krwi bhcg a ze ida swieta to moze. Jeszcze jeden test tak za dwa. Trzy dni
Problem w tym, że od miesięcy nie mam okresu,. Mam problem z tarczyca i w ogóle z hormonami, więc jeśli to naprawdę ciąża to jest cudem. Wiem jedynie kiedy kochałam się z mężem. Dam chyba narazie na wstrzymanie i powtórzę test tak jak radzisz za kilka dni. Dziękuję

IwonaPs.

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Zrób za 2 dni rano z porannego moczu z tej samej firmy i zobacz czy kreska ciemnieje. Ta intensywność kreski też często zależy od rodzaju testu. Ja kreseczkę widzę.

reklama
Rozwiązania
0
Zrób za 2 dni rano z porannego moczu z tej samej firmy i zobacz czy kreska ciemnieje. Ta intensywność kreski też często zależy od rodzaju testu. Ja kreseczkę widzę.
Tak zrobię. Dziękuję bardzo za odpowiedź. Dobrze wiedzieć, że przynajmniej nie popadam w paranoję i nie tylko ja widzę plusik

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem