reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy!

Dołączył(a)
6 Listopad 2020
Postów
6
Cześć Dziewczyny :)
Od ponad roku jestem mężatką, od 9 miesięcy staramy się o Dziecko. Niestety do tej pory nic się nie udało... Mam wysoki 17 OH progesteron, androstendion i prolaktynę (biorę na nią Dostinex 0,5 tabletki na tydzień). Jakiś czas temu po braniu tych tabletek zbadałam prolaktynę i była za nisko. Później bez brania znowu urosła, wiec lekarz znowu kazał mi go brać. Miałam robiony rezonans przysadki mózgowej żeby zobaczyć dlaczego mam takie wyniki. Na rezonansie nic nie zostało wykryte. Ostatnio robiłam badania dobowej próbki moczu, lobbować lekarz podejrzewa przerost nadnerczy. Niestety na wyniki czeka się 2 miesiące... Według moich obliczeń okres powinnam dostać wczoraj ale do dziś jest cisza. Piersi bolą mnie od 2 tygodni (zawsze przed okresem bolały tydzień). Na początku tygodnia obudzilam się w nocy i strasznie piekły mnie sutki. W weekend RAZ tylko zrobiło mi się niedobrze. Do tego dwa dni temu miałam brązowe plamienia, które ustąpiły wczoraj i dziś mam beżowy śluz (kolor kawy z dużą ilością mleka) ale też nie jest go jakoś dużo. Wklejam równość mój wykres. Staraliśmy się w dni płodne oraz w dzień, kiedy śluz był bardzo wodnisty i rozciągliwy. Dziś bardzo boli mnie brzuch i boję się, ze okres jednak przyjdzie jutro. Myślicie, że jest możliwość abym w tym miejscu mogła w końcu spełnić swoje marzenie? Test zrobię pewnie w weekend, jeśli do tej pory nie przyjdzie miesiączka. Czy któraś z Was zaszła w ciążę mimo takich wyników i możliwej choroby jak moja? Trochę się boję, że jeśli nawet się udało, a nie mam jeszcze leków na hormony, które mam wysoko, czy wszystko będzie ok? Proszę pomóżcie, ponieważ naprawdę potrzebuje porady.
 

Załączniki

  • Screenshot_20210204-202208_Flo~2.jpg
    Screenshot_20210204-202208_Flo~2.jpg
    96,2 KB · Wyświetleń: 152
reklama
A bierzesz cos na prolaktyna?? Bo jeśli jest za wysoka to ciazy nie będzie, a skoro spoznia sie okres ro test albo beta ,internet Ci nie powiem czy sie udalo
 
Zrób test. Wysokie temperatury utrzymują się powyżej 16 dni, więc jest szansa, że to ciąża. Ból brzucha jak przed okresem jest jedynym z objawów ciąży.

Objawami sprzed dwóch tygodni się nie sugeruj, na pewno o ciąży nie świadczą. Wbrew temu co niektóre dziewczyny wypisują tu na forum, one nie występują tak szybko. Tylko dopiero po iplatnacji, a ta ma miejsce ok 6-12 dni po owulacji. To, że "zawsze" piersi bolą tydzień, nie znaczy, że nie trafi się cykl, który będzie inny.

Zrób test, a najlepiej betę i wszystko będzie jasne.
 
Do góry