reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomóżcie bo zwariuje😉

Nie koniecznie. Ja 15go miałam implantację, a cień cienia pojawił się dopiero 19go. Test miałam z czułością 10. 21go dopiero wyszła wyraźniejsza kreska, ale nadal bledsza niż kontrolna.

Skoro 21. mialaś juz wyraźniejszą kreskę, to było 6 dni od 15go. A autorka jest już 7 dni od domniemanej implantacji - raczej kreska powinna być ciemniejsza.

Po pierwsze, chodziło mi o doszukiwanie się na wklejonym tu zdjęciu testu. :)
I nie tyle ciaża to nie matematyka, co powiedziałabym, że te testy różnie działają. Czasem 25 jest czulszy niż 10. Czasem robią dziewczyny codziennie rano kolejny przez trzy dni, a kreska blednie - chociaż wyniki z krwi pokazują, że beta się podwaja i jest dużo większa. :)
Także ciąża jak najbardziej może być. Kreski powinny być ciemniejsze, ale te testy działają tak, a nie inaczej i potrafią pokazywac jasną kreskę przy becie 100, chociaż mają czułość 10. :D Dlatego się mówi, żeby nie patrzeć na to jak wyraźna jest kreska - jeśli jest jakakolwiek, nawet bardzo jasna, to ciąża jest. :)
Chodziło mi raczej o stwierdzenie, że cień jest już po dwóch dniach. Z resztą znam przypadki, w których testy były negatywne, a ciąża była. I potwierdziła ja dopiero beta i ginekolog. Nie mówię, że autorka jest w ciąży. Ale każda ciąża inna, każdy organizm inny... Więc nie ma co wyrokować, że na pewno już by były ciemne kreski.
 
reklama
Kochane dziękuję za taki odzew. Nie muszę iść na betę ani powtarzać testów. Niestety ale chyba właśnie przyszła @ 😭😭😭. Już nie mam siły. Staramy się z mężem już ponad 2 lata. W zeszłym roku puste jajo a teraz taki psikus 😭😭. Zastanawiam się czy to aby teraz nie było biochemii 😭😭😭😭
Mogla byc ciaza biochemiczna,a test pokazywal resztki hcg.Przykro mi.Nie trac nadzieji,moze czas jakies badania zrobic.
 
Kochane dziękuję za taki odzew. Nie muszę iść na betę ani powtarzać testów. Niestety ale chyba właśnie przyszła @ 😭😭😭. Już nie mam siły. Staramy się z mężem już ponad 2 lata. W zeszłym roku puste jajo a teraz taki psikus 😭😭. Zastanawiam się czy to aby teraz nie było biochemii 😭😭😭😭
Bardzo mi przykro, Kochana. :( Życie jest niesprawiedliwe...
 
Do góry