reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Pomóżcie. ciąża?

Rozwiązania
0
Witajcie kochane, staramy się z partnerem o dzidziusia już 8 miesięcy i ciągle nic byłam u gin 4 miesiące temu mówił że jest wszystko ok jestem po cesarce i mówił że blizna ładnie zagojona że się nic nie dzieje
3 września robiła test owulacyjny wyszły 2 mocne kreski miałam sporo śluzu na ok 2/3 dni śluz był bardzo bardzo rozciągliwy, i teraz okres powinnam dostać wczoraj ale niestety nie ma nic (na szczęście ). Dodam jeszcze że zawsze przed okresem szyjke miałam dość nisko że na spokojnie ją czułam, a wczoraj dziś ledwo ją odnalazłam śluzu zawsze przed okresem miałam sporo teraz natomiast jakby zanikal. Proszę pomóżcie!!

reklama

młoda1994

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Co mamy ci napisać? Zrób test albo betę. Żadna dziewczyna ci nic innego nie wyczaruje.

Dodam, że okres się może spóźnić z wielu powodów np stres zmiana klimatu i można by było jeszcze dużo wymieniać.

OlkaC

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Jeśli okres spóźnia się już 2 tygodnie to nie musi iść na betę wystarczy że zrobi test ciążowy w domu i jak wyjdzie pozytywny lub będzie mieć wątpliwość to wtedy betę można zrobić. Jak ma coś wyjść to i tak wyjdzie

młoda1994

Rozwiązania
0
Jeśli okres spóźnia się już 2 tygodnie to nie musi iść na betę wystarczy że zrobi test ciążowy w domu i jak wyjdzie pozytywny lub będzie mieć wątpliwość to wtedy betę można zrobić. Jak ma coś wyjść to i tak wyjdzie
Z postu wynika że okres się nawet tygodnia nie spóźnia a co mówić o 2 tygodniach. Test, beta albo zostaje jeszcze do kolejnego terminu miesiączki czekać i się wszystko okaże.

OlkaC

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Spóźnia się 2 dni to może zrobić ;)
A co może oznaczać oprócz ciąży że jak ktoś miał dużo śluzu zawsze a przed okresem po owulacji nagle brak?

młoda1994

Rozwiązania
0
Spóźnia się 2 dni to może zrobić ;)
A co może oznaczać oprócz ciąży że jak ktoś miał dużo śluzu zawsze a przed okresem po owulacji nagle brak?
Widzę że jeszcze mało wiesz. Ja nigdy nie miałam śluzu a teraz mnie zalewa ico oznacza to że jestem w ciąży? Raczej nie po prostu jest to nie możliwe.

reklama
reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry