reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pomóżmy uratować życie i oczka Adasia!!!!!!!!!!!!

Dołączył(a)
19 Czerwiec 2006
Postów
2
WARTO POMÓC ADASIOWI !!!!!!!!!!!!!!!!!9 miesięczny Adaś urodził się z wrodzonym nowotworem oczu (retinoblastomą). Od 2 tygodnia życia leczony jest w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Mimo intensywnego leczenia (chemioterapia) nastąpił nawrót choroby. Okulista orzekł, że w tej chwili może pomóc tylko radioterapia metodą pozasoczewkową, dostępna w Londynie. Rodzice Adasia oboje są niewidomi. Dzieckiem opiekuje się babcia, która sama przeszła dwie operacje serca.

Wszyscy mamy nadzieję, że Adaś będzie widział ....

Leczenie Adasia można wspomóc wpłacając dowolną kwotę na konto Stowarzyszenia Rodziców i Przyjaciół Dzieci Niewidomych i Słabowidzących "Bliżej Świata". Babcia Adasia jest założycielką tego Stowarzyszenia i od lat pomaga niewidomym dzieciom.

Nr konta: 73 1140 1010 0000 3198 7500 1001 koniecznie z dopiskiem "na leczenie Adasia".

Stowarzyszenie "Tęcza" pomaga rodzinie w organizacyjnych sprawach związanych z wyjazdem dziecka na leczenie do Anglii.

http://tecza.org/art.php?dzial=apel&id=adas
PROSZĘ WSZYSTKICH, KTÓRYM NIE JEST OBOJĘTNY LOS DZIECKA CIERPIĄCEGO OD POCZĄTKU SWEGO BEZBRONNEGO ŻYCIA O POMOC!!!!! NAPRAWDĘ LICZY SIĘ CZAS I KAŻDA ZŁOTÓWKA. jEŚLI MOŻECIE SĄ DO KUPIENIA CEGIEŁKI NA AUKCJI ALLEGRO:
http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3532760
 
reklama
Do góry