reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

pomóżmy uratować życie i oczka Adasia!!!!!!!!!!!!

Dołączył(a)
19 Czerwiec 2006
Postów
2
Rozwiązania
0
WARTO POMÓC ADASIOWI !!!!!!!!!!!!!!!!!9 miesięczny Adaś urodził się z wrodzonym nowotworem oczu (retinoblastomą). Od 2 tygodnia życia leczony jest w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Mimo intensywnego leczenia (chemioterapia) nastąpił nawrót choroby. Okulista orzekł, że w tej chwili może pomóc tylko radioterapia metodą pozasoczewkową, dostępna w Londynie. Rodzice Adasia oboje są niewidomi. Dzieckiem opiekuje się babcia, która sama przeszła dwie operacje serca.

Wszyscy mamy nadzieję, że Adaś będzie widział ....

Leczenie Adasia można wspomóc wpłacając dowolną kwotę na konto Stowarzyszenia Rodziców i Przyjaciół Dzieci Niewidomych i Słabowidzących "Bliżej Świata". Babcia Adasia jest założycielką tego Stowarzyszenia i od lat pomaga niewidomym dzieciom.

Nr konta: 73 1140 1010 0000 3198 7500 1001 koniecznie z dopiskiem "na leczenie Adasia".

Stowarzyszenie "Tęcza" pomaga rodzinie w organizacyjnych sprawach związanych z wyjazdem dziecka na leczenie do Anglii.

http://tecza.org/art.php?dzial=apel&id=adas
PROSZĘ WSZYSTKICH, KTÓRYM NIE JEST OBOJĘTNY LOS DZIECKA CIERPIĄCEGO OD POCZĄTKU SWEGO BEZBRONNEGO ŻYCIA O POMOC!!!!! NAPRAWDĘ LICZY SIĘ CZAS I KAŻDA ZŁOTÓWKA. jEŚLI MOŻECIE SĄ DO KUPIENIA CEGIEŁKI NA AUKCJI ALLEGRO:
http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3532760
 
reklama

karola7

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Czerwiec 2005
Postów
5 462
Rozwiązania
0
zrobione :laugh:

Trzymam kciuki żeby Adaś mógł szybciutko wyzdrowieć
 

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry