reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poniedziałkowe ważenie

reklama
a u mnie dziś- 58,2 czyli coś zleciało. Jednak mniej słodyczy coś daje.
Daffi- ale to zawsze dobry początek- coś się ruszyło
 
u mnie bez zmian 62,3 moze mi waga sie zepsula:-D
mogla sie tak zaciac na 55 a nie na 62:-D

nie ruszylam nic musze sie bardziej postarac...;/

i niby BMI mam dobre bo mam 180cm wzrostu ale nie wierze w to...
zawsze wazylam od 50-55kg i teraz czuje sie jak slon ciezko mi sie ruszac..wiec chyba dla mnie ta waga to sporo za duzo!!



a gdzie reszta??!!
 
Ja stoję w miejscu..ale lepsze to niż jakby miało iść w górę ha ha
No i specjalnie się nie odchudzam
 
reklama
U mnie 84.5 ale dalam pol kg a czulam sie duzo lzejsza i sie w moj plaszczyk dopielam sprzed ciazy na wdechu ale jakos dalam rade hihi no trudno moze za tydzien bedzie lepiej diete troche zmodyfikowalam tzn na sniadanie codziennie 50 g platkow ze szklanka mleka na drugie sniadanie 2 kromki chleba ciemnego z chuda wedlina salata i serkiem jakims potem idzie obiad w postaci zupy na filecie z kurczaka i rosolku wiec dietetyczna taka albo np ryz, makaron albo kasza z filetem albo ryba duszona i do tego surowka albo duszone z warzywkami no i pozniej jem np serek wiejski bez niczego albo jogurt albo maslanke no i na kolacje jablko albo pomarancze i staram sie pic minimum 1,5 l wody zobaczymy:(
 
Do góry