reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porada

Dołączył(a)
3 Luty 2023
Postów
13
Witam mam kilka pytań i chciałam bym się was poradzić 😊. Otóż może zaczne zrobiłam testy 14 dni , po miesiaczce która nie przyszła testy negatywne zaraz wkleję zdjecie to może ocenicie , czy coś widac czy nie , opóźnienie no dość spore więc wizyta u ginekologa na pewno musi być. Czy to wystarczający czas ? Od stosunku minęło około 6 ponad tygodnia dokładnie chyba 6 i 6 ale nie jestem pewna ... Po jakim czasie u was najpóźniej wychodziły testy ciazowe siusiane ? Czy był to czas 5 , 4 , 7 tyg ?? Czy nawet I więcej.... mam również pytanie czy ktoś chciał zrobić sobie test na pamiątkę ze jest w ciąży np w 2 miesiacu a wyszedl jej ujemny ? Bete oczywiście zrobię... ale chciałam się dopytać jak to z wiarygodnością tych testów czy one naprawdę są wiarygodne? I czy komus w ogóle nie wychodziły kreski przdz długi czas np 7 tyg a na becie ciaza ...
 

Załączniki

  • 20230203_082204.jpg
    20230203_082204.jpg
    911,6 KB · Wyświetleń: 395
  • 20230203_082010.jpg
    20230203_082010.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 122
  • 20230203_080457.jpg
    20230203_080457.jpg
    807,3 KB · Wyświetleń: 118
reklama
Nieeee, już było coś takiego. Znowu pytanie czy test wyjdzie po 6 tygodniach.


Nie, nie wyjdzie bo dawno by wyszedł gdybyś była w ciąży. Nie jesteś w ciąży.
 
Nieeee, już było coś takiego. Znowu pytanie czy test wyjdzie po 6 tygodniach.


Nie, nie wyjdzie bo dawno by wyszedł gdybyś była w ciąży. Nie jesteś w ciąży.
Oj to przepraszam nie widziałam że ktoś napisał podobne , ale tak dużo tego jest tutaj , że wolałam napisać już post i mieć odpowiedź od was
 
Przepraszam, ale polecam powtórz materiał z biologii i wrócić do wspołżycia.
Trochę to aż śmieszne zabrzmi ale skończyłam biol chem wiem niby jak działa organizm ale niestety czasem się zdarza że , coś co jest oczywiste nie zawsze tak jest i często są odstępstwa od reguły , ale no faktycznie powiny być dwie grube krechy , przy takim stężeniu hcg w organizmie
 
reklama
Do góry