reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porada

Dołączył(a)
24 Marzec 2023
Postów
4
Hej mam potrzebuje się poradzić .Miałam okres ostanio 25 lutego skończył mi się 03.03 .Kochałam się z partnerem bez zabezpieczenia , czyli sex przerywany był .Ostanio mam mdłości podwyższoną temperaturę i ból piersi ale tylko przez dwa dni był .Nie robiłam testu bo czekam na okres .Jak myślicie może być sonja rzeczy czy to napięcie przed miesiączkowe .Dodam że wczesniej tak nie miałam
 
reklama
Hej mam potrzebuje się poradzić .Miałam okres ostanio 25 lutego skończył mi się 03.03 .Kochałam się z partnerem bez zabezpieczenia , czyli sex przerywany był .Ostanio mam mdłości podwyższoną temperaturę i ból piersi ale tylko przez dwa dni był .Nie robiłam testu bo czekam na okres .Jak myślicie może być sonja rzeczy czy to napięcie przed miesiączkowe .Dodam że wczesniej tak nie miałam
Jestem w ciąży i nie mam żadnego z Twoich objawów. Jeśli jedyny stosunek był 3 marca to spokojnie test już wyjdzie jeśli jesteś w ciąży- będzie wiarygodny. Zrób test. Chyba lepiej zrobić niż się zadręczać czy się jest w ciąży czy nie.
 
Właśnie że stosunek nie był tylko 3 marca był kilka razy , zrobiłam wczoraj test i dziś i negatywny był .
 
Właśnie że stosunek nie był tylko 3 marca był kilka razy , zrobiłam wczoraj test i dziś i negatywny był .
To jeśli okres nie przyjdzie to powtórz test. Zajście w ciążę jest możliwe tylko podczas owulacji która jest mniej więcej w połowie cyklu- przy cyklach 28 dniowych.
 
Właśnie że stosunek nie był tylko 3 marca był kilka razy , zrobiłam wczoraj test i dziś i negatywny był .
A no i Twoje objawy napewno nie są ciążowe skoro test jest negatywny- poprostu za bardzo się przejmujesz tym czy zaszłaś w ciążę. Wyluzuj, lepiej się zabezpieczajcie lub unikajcie dodatkowo dni płodnych. 😉
 
Hej mam potrzebuje się poradzić .Miałam okres ostanio 25 lutego skończył mi się 03.03 .Kochałam się z partnerem bez zabezpieczenia , czyli sex przerywany był .Ostanio mam mdłości podwyższoną temperaturę i ból piersi ale tylko przez dwa dni był .Nie robiłam testu bo czekam na okres .Jak myślicie może być sonja rzeczy czy to napięcie przed miesiączkowe .Dodam że wczesniej tak nie miałam
Zrób betę z krwi będzie już wiarygodna . Mdłości i ból mogą być objawiami pms .
 
reklama
reklama
Do góry