reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porady pilnie porady

reklama
Dziewczyny pomóżcie, co sądzicie
Witam, jestem w 12tc. Bardzo mało jem gdyż apetyt i możliwość wciśnięcia w siebie jedzenia jest u mnie praktycznie zerowe, mam bóle głowy i często robi mi się słabo ale tylko wtedy gdy np jadę z mężem do sklepu i podczas chodzenia po sklepie jakbym robiła jakiś ogromny wysiłek ( robi mi się słabo i wali mi serce). Do tego mój żołądek jest jakby na wiecznym kacu jakby w ogóle nie funkcjonował. Ostatnim czasem także strasznie chce mi się pic zwłaszcza nocą. Któraś z was miała podobne objawy? Jest się czym stresować czy to normalne, chce zaznaczyć że to pierwsza ciaza.

Mieszkam w Norwegii. Ciaze prowadzilam tutaj i tutaj urodzilam.

Ze swoimi objawami idz po prostu do swojego lekarza i z nim rozmawiaj. Jak sie zle czujesz moze cos poradzi. Jak masz lekarza jakiegos gbura to go zmien i idz do innego :) Dwa razy do roku mozna lekarza zmieniac.

Troche sie dziwie co ci tamten lekarz powiedzial. Pewnie zalezy od komuny, ale jak patrzylam w roznych miejscach to pierwsze kontrolne badanie krwi ma sie okolo 8 tygodnia ciazy (ja tak mialam). Na usg sie czeka niestety do 18 tygodnia, no chyba, ze sa wskazania do tego by wczesniej robic (u mnie byly).

W sumie jak masz sie stresowac to faktycznie lepiej, ze w Polsce bedziesz prowadzic ciaze.
 
Do góry