reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Poród czyli - Koniec naszej "drogi" tuż tuż

reklama
ja sie zaczelam panicznie bac porodu

wczoraj bylam caly dzien na zajeciach w skol rodzenia i ogladalismy film
to nie byl dobry pomysl zeby go oglaDAC
az sie poplakalam ale nei z wzruszenia ale ze strachu

babeczka powiediala ze to mialo nam pomoc i rozluznic ale niby w jaki sposob
musze napisac do nich zeby nie zmuszalai nikogo do ogladania takich filmow
wogule jestem przerazona tym wszystkim
ale przynajmiej wiem ze opieka jest dobra
 
Miloku, ja tez sie boje coraz bardziej(zwlaszcza,ze mam juz 37 tydzien i tak naprawde to juz prawie meta!)!!!
Mowia mi zebym nie vzytala, nie sluchala o porodzie, ale co z tego,ze slucham lub nie...jak i tak mam ciary na plecach na sama mysl!
Boje sie tego czy wszystko przy porodzie bedzie ok i czy moje malenstwo sie zdrowe urodzi!To mnie najbardziej drazni-BOJE SIE TEGO I JUZ nic na to nie poradze ale wiem, ze i tak musze przez to przejsc nie moge sie wycofac, mowiac:JA NIE RODZE!
Ale z drugiej strony staram sie nie myslec w koncu beda ze mna wykwalifikowani ludzie, ktorzy znaja sie na rzeczy i w koncu wiedza jak odebrac porod!
Tak wiec glowa do gory
PORADZIMY SOBIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ja też zaczęłam się bać, bo wiem, że teraz to już w każdej chwili może nastąpić :tak: ale najbardziej boję się o maleństwo - żeby było zdrowiutkie...bo my przecież jakoś sobie poradzimy z tym bólem, byle tylko z dzidzią było wszystko w porządku prawda?:happy:
 
mi to sie wydaje jakos podswiadomie ze nie bedzie tak zle ale cholera po wczorajszym dzniu mam stacha

a najbardiej wkurzaja mnei te dobre rady dziewczyn nie ciezarowek :wściekła/y:

musimy dac rade

chociaz jak ja zaszlam w ciaze to mowili ze jak mi sie nie bedzie chcialo to moge sie wycofac ,a teraz sie wypieraja :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
 
miloku dlatego ja od jakiś 2-3 tygodni zaczęłam unikać kontaktów z koleżankami, bo już mnie irytują ciągłe rozmowy o tym samym - jak się czuję, jak mała, ile do końca, kiedy termin, itp., itd.

mam już tych rozmów powyżej dziurek w nosie, więc uznałam, że jedyną metodą na ich urwanie jest po prostu nierozmawianie :-D
generalnie na razie skutkuje - ja mam święty spokój przynajmniej :tak:
 
reklama
A mnie własciwie brakuje kontaktów ze znajomymi, chociaz jestem co prawda troszke rozdrażniona, dziewczyny nie bójcie się
jak juz bedziecie kilka dni przed terminem nie bedziecie się bały- lęk minie a bedziecie chciały mieć to juz za sobą,
Zostały mi 3 dni do terminu :) i juz sie nie moge doczekać jak wezmę maleństwo w ramiona :-)

Miloku film chyba nie był dobrym pomysłem, sama oglądałam w telewizji i nie byłam zachwycona, staram sie poprostu o tym nie myśleć, i jakoś mi sie to udaje :tak:
 
Do góry