reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród na Polnej w Poznaniu

reklama
Dzień dobry, czy mogę prosić nazwisko położnej ? 😊Chciałabym prywatna położna, jednak kompletnie nie wiem kogo wybrać i jak się za to zabrać .
dołączam się do pytania i będę wdzięczna za radę jak zorganizować sobie prywatną położną w Poznaniu na Polnej. mam wrażenie, że na ten temat jest jakaś dziura w internecie i nie mogę znaleźć ani jednej informacji
 
Hej dziewczyny ja mogę tylko powiedzieć, że dostałam namiary na położną od swojego lekarza (bo go poprosiłam by mi jakąś polecił), który sam pracuje na Polnej (dr Maciej Brązert). Położna to Małgorzata Grzybowska. Lekarz uprzedził mnie, że to konkretna babka i z nią jest krótka piłka i na pewno nie będzie się rozczulać i głaskać po głowie. Mówił, że to położna z dużym doświadczeniem i to jest najważniejsze. Nie wciskał mi jej na siłę powiedział szczerze jak jest. Moja znajoma również będąca pacjentką dr Brązerta skorzystała z usługi Pani Grzybowskiej to było w listopadzie 2022 r i mówiła, że wydała jej się dość ostra i już nie mogła z niej zrezygnować (wcześniej się spotkała z nią by wszystko obgadać) i głupio już jej się było wycofać. Co prawda jak zajechała do szpitala to się nią zajęła, wywiad itd., ale ogólnie na normalnym dyżurze też przyjmuje i bierze kasę. Wiem, że znajoma miała jej zapłacić 1700 zł, ale jako, że się nie udało urodzić sn i miała cc to położna nie wzięła pieniędzy. Tyle tylko wiem. Ja się nad Panią Małgorzatą zastanawiam... jestem dopiero albo i już w 24 tc + 6 dz. termin mam na 13 marca i chyba jeszcze czas by do niej dzwonić (????). Aczkolwiek również podpinam się jeszcze pod pytania innych dziewczyn czy znacie jeszcze jakąś inna położną z Polnej?
Pozdrawiam :);):D
 
Hej dziewczyny ja mogę tylko powiedzieć, że dostałam namiary na położną od swojego lekarza (bo go poprosiłam by mi jakąś polecił), który sam pracuje na Polnej (dr Maciej Brązert). Położna to Małgorzata Grzybowska. Lekarz uprzedził mnie, że to konkretna babka i z nią jest krótka piłka i na pewno nie będzie się rozczulać i głaskać po głowie. Mówił, że to położna z dużym doświadczeniem i to jest najważniejsze. Nie wciskał mi jej na siłę powiedział szczerze jak jest. Moja znajoma również będąca pacjentką dr Brązerta skorzystała z usługi Pani Grzybowskiej to było w listopadzie 2022 r i mówiła, że wydała jej się dość ostra i już nie mogła z niej zrezygnować (wcześniej się spotkała z nią by wszystko obgadać) i głupio już jej się było wycofać. Co prawda jak zajechała do szpitala to się nią zajęła, wywiad itd., ale ogólnie na normalnym dyżurze też przyjmuje i bierze kasę. Wiem, że znajoma miała jej zapłacić 1700 zł, ale jako, że się nie udało urodzić sn i miała cc to położna nie wzięła pieniędzy. Tyle tylko wiem. Ja się nad Panią Małgorzatą zastanawiam... jestem dopiero albo i już w 24 tc + 6 dz. termin mam na 13 marca i chyba jeszcze czas by do niej dzwonić (????). Aczkolwiek również podpinam się jeszcze pod pytania innych dziewczyn czy znacie jeszcze jakąś inna położną z Polnej?
Pozdrawiam :);):D
Moja koleżanka jest położną na Polnej na porodówce :) akurat rodziłam, gdy jej nie było na dyżurze, ale koleżanki z Nią rodziły i bardzo zadowolone :)
Szczerze mówiąc, to nie wiem, czy jest sens brać swoją położną, bo jest to caaaaaalkiem sporo kasy, a nie wydaje mi się, aby położna mogła coś więcej zdziałać, niż te położne, które tam są.
Jak ja rodziłam (maj 2023r), to na 2 sale była przydzielona studentka, także jak coś potrzebowałam, to ona mi pomagała.
 
Do góry