reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porod w szpitalu Ujastek

reklama
Witajcie drogie koleżanki

Ja już urodziłam, miałam cesarkę z powodu braku skurczów.
Córcia przyszła na świat 16 marca o 22:14.
Nic na mnie nie działało, balonik, kroplówka z oct, druga kroplówka, przebicie wód płodowych i w końcu cc.
Już doszłam do siebie i już mnie nic nie boli, najgorsze były pierwsze dni po cc, a dokładnie pierwszy tydzień. Teraz już jest wszystko w porządku. Teraz zostaje mi jedynie odchudzanie z 20kg.
Ale dam radę.
Co do szpitala na Ujastku jestem bardzo zadowolona , również położne i lekarze byli dla mnie bardzo mili. Co mogę więcej napisać, jestem po prostu zadowolona. Ale jak miałabym miec kolejną cc to już bym jej stanowczo nie chciała z powodu bólu po cc, który dla mnie był masakryczny.
 
witajcie drogie koleżanki

ja już urodziłam, miałam cesarkę z powodu braku skurczów.
Córcia przyszła na świat 16 marca o 22:14.
Nic na mnie nie działało, balonik, kroplówka z oct, druga kroplówka, przebicie wód płodowych i w końcu cc.
Już doszłam do siebie i już mnie nic nie boli, najgorsze były pierwsze dni po cc, a dokładnie pierwszy tydzień. Teraz już jest wszystko w porządku. Teraz zostaje mi jedynie odchudzanie z 20kg.
Ale dam radę.
Co do szpitala na ujastku jestem bardzo zadowolona , również położne i lekarze byli dla mnie bardzo mili. Co mogę więcej napisać, jestem po prostu zadowolona. Ale jak miałabym miec kolejną cc to już bym jej stanowczo nie chciała z powodu bólu po cc, który dla mnie był masakryczny.
gratulacja wanda:-d:-d:-d
 
Cześć dziewczyny:)
Po wielu dniach oczekiwania i prawie 3 dniach wywoływania porodu przyszedł na świat przez cc nasz synek:)) To wspaniałe mieć takie małe maleństwo, które jest owocem miłości:)
 
Nie polecam Ujastek\,
pierwsza cc w żeromskim super opieka nad dzieckiem i matką (nie wiem jak w trakcie porodu miałam planowane CC) warunki socjalne kicha ale to nie jest najważniejsze.
Drugie CC na Ujastek warunki komfortowe, ale opieka nad maluszkami i matką kiepska (musiałam się prosić o znieczulenie po operacji), a dziecko przywieźli mi po 10godz. nakarmione wstrętnym sztucznym mlekiem (a wszędzie piszą że dziecko po narodzinach może nie jeść do 24godz) i przez to miałam problem z przystawieniem dziecka do piersi, mała nie chciała ssać cyca.
Wszystko zależy kto czego szuka.
 
Cześć dziewczyny:)
Po wielu dniach oczekiwania i prawie 3 dniach wywoływania porodu przyszedł na świat przez cc nasz synek:)) To wspaniałe mieć takie małe maleństwo, które jest owocem miłości:)
Cześć! Możesz mi napisać, czy też masz takie złe wspomnienia po cc na Ujastku jak Inka? Ja mam planowane cc na ok. 20 maja ze wskazan medycznych (odklejanie siatkówki), mam też stamtąd lekarkę, do której mam zaufanie i która obiecała wykonać cc. Też miałaś problemy z karmieniem? Po jakim czasie wyszłaś do domu? Kiedy mąż może przyjść na salę i ewentualnie zająć się dzieckiem jak położne nie mają czasu. Po jakim czasie się wstaje? Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź.
 
reklama
Ja rowniez jestem po cc na ujastku.
nie wiem czy polecac czy odradzac bo kazdy ma inne oczekiwania i inna sile przebicia.
Wiele rzeczy "w standardzie" jak na przyklad dokarmianie sztucznym mlekiem mozna latwo rozwiazac - juz przy wypenianiu formalnosci na izbie przyjec nie zgodzic sie na dokarmianie albo zaraz potem, na oddziale.
Duzo daje zaangazowany partner ktory zna nasze prawa i oczekiwania partnerki.
Jesli chodzi o opieke po to nie mam zlych wspomnien - znieczulenie na zawolanie, na telefon, pani z poradnictwa lakatacyjnego przychodzaca na zawolanie i potem pamietajaca o potrzebuajcej mamie.
Warunki na pewno korzystne (nie do przecenienia jest lazienka w pokoju), wygodne lozka (nie takie wysokie szpitalne, tylko normalne), mozliwosc odwiedzin i w miare intymne warunki.
Ale kazda z nas ma inne oczekiwania i potrzeby. Warto sie przejsc, zobaczyc.
 
Do góry