reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród

Simona.matysiak678.pl

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
16 Kwiecień 2021
Postów
47
Hej dziewczyny pisze do was może któraś wie coś sama na ten temat i co kolowiek podpowie
Sprawa wygląda następująco mój termin porodu z miesiączki był na 23.12.2021 a z usg na 26.12.2021r na razie cisza
Mam skierowanie do szpitala na jutro już po dwóch terminach jest to obecnie 40tyc i 4 dni
Czy któraś była w podobnych przypadku jak to się w szpitalu odbywało czy w szpitalu czekaliście do 42 tyg i dopiero lekarze zaczęli coś działac czy jak 😊
 
reklama
Kazano mi się zgłosić tydzień po terminie i oksytocyna. W sobotę zostałam przyjęta do szpitala, w poniedziałek udało się urodzić ;)
 
Przy każdym z porodów miałam tylko 1 termin. I to według niego po 10 dniach miałam się zgłosić do szpitala na ewentualne wywoływanie. Ostatecznie z żadnym mi się nie udało, bo z pierwszym cc na żądanie przed terminem. A z drugim poród rozpoczął się sam 3 dni po terminie
 
7 dni po terminie porodu przyjść do szpitala wtedy wywołanie oksytocyna, wcześniej jak się przyjdzie to nic nie robią.
 
Do góry