reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród

reklama
Ja jakbym miala sie opierac na tym to wybralabym szpital Raszei w Poznaniu ,bo tam komentarze o Polnej sa poprostu przerazajace. Juz sama nie wiem.
 
A wpisałaś w tym linku jaki podałam, tam wpsiujesz miasto i szukasz na dole info.

wpisywałam i tam jest,że ordynator nie wypełnił ankiety i jest tylko info takie ogólne jak długo dziecko przebywa z matką i takie tam, a o zzo nic :baffled:
Jeszcze wiem,że jest dobry neonatolog i pediatra, chociaż tyle się dowiedziałam ;-)
Koleżanka tam rodziła ,ale miała cc więc o znieczuleniu przy SN nic mi nie powie :baffled:
 
Witam Was!!! Ja się przykleiłam do Październikówek, ze względu na to, że termin mam na 8.10. ale jak wiadomo różnie to bywa;) Dlatego weszlam tu sobie do Was, z ciekawości, i okazało się, że na ten temat akurat dyskusja mamuś Październikowych troszeczkę bardziej wrze:)))
Popieram kobietki, które chciałyby rodzić w szpitalu, gdzie w razie POTRZEBY RODZĄCEJ można dostać BEZ ROBIENIA WIELKIEJ ŁASKI zzo. Tu gdzie ja mieszkam mam małe szanse raczej, bo najbliższy szpital (Kostrzyn N/O) ma aż 1go anestezjologa:O Mam nadzieję, że Słubice mają ciekawszą ofertę:)))
Pozdrowienia dla wszystkich Wrześniówek:)))
 
Hejka Ida, pozdrawiam :-)
Z tym znieczuleniem zzo trzeba dobrze przemyśleć- ma wiele wad i skutkówm ubocznych, a chociażby to, że częsciej poród się komplikuje i dochodzi do porodów kleszczowych...gdyż wydolność parcia matki może być znikoma, przemyślę czy warto. Dobranoc :-)
 
reklama
Ja znalazlam moj szpital w tej ankiecie ale dane z 2008. Jest wsio, zoo tylko z przyczyn medycznych za free inaczej 200zł, poród rodzinny 100zł. Pamietam ze wczesniej kosztował 300zł. No jeszcze duzo czasu, zdąże sie wywiedziec wszystkiego.
Opinie i komentarze bardzo pozytywne, zreszta znam ten szpital i wiem jak jest. Jestem spokojna, jezeli chodzi o szpital.
 
Ostatnia edycja:
Do góry