reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród

reklama
Poród boli, cc boli.Ja jestem po cc, ale jak widzisz maluszka to wszystko zapominasz:tak::tak::tak: U mnie się wszyscy dziwili, że ja, taka panikara się nie bałam.A ja mówiłam, że nie ja pierwsza i nie ostatnia i skoro tyle kobiet urodziło to i ja dam rade a teraz juz innej drogi nie ma.I nie bałam się porodu i nie boje teraz. Jeszcze ;-)
 
Ja pierwszy wspominam dobrze :) może dlatego że miałam znieczulenie, ogólnie gorzej wspominam ciążę niż sam poród, co do ciąży teraz jest to samo :) ciągłe mdłości i wymioty, mega senność dramat i jeszcze do tego szalejąca dwulatka :(
 
no ja mam nadzieje, ze jak tylko poprosze o znieczulenie to dostane je w ciagu 15 minut :) Co by nie mowic ale szpital, w ktorym bede rodzila ma wiekszosc pozytywnych opini, zreszta lezalam tam juz raz z corcia jak miala biegunke rotawirusowa i byla odwodniona :(
 
Sprawa porodu jest bardzo indywidualna więc nie ma co się sugerować czyimś doświadczeniami ... Ja wiem tylko że teraz napewno staranniej wybiorę szpital bo to jest bardzo ważne by mieć dobre warunki by móc jak najlepiej wspominać ten dzień.Ale tak w ogóle poród to pikuś, dla mnie ciąża a później samo pojawienie się dziecka to dopiero jest wyzwanie i przygoda :)
 
Napewno lęki może pomóc oswoić udział w szkole rodzenia- zapisujecie się dziewczyny? I to chyba też pomaga zaangażować faceta w udział w przygotowaniach.
 
mi lekarz powiedział że przełom II i III trymestru to najlepszy czas, no więc jeszcze, ale można już się rozejrzeć za jaką szkołą
 
reklama
Poszukać szkoly zawsze mozna, przynajmniej będzie mniej pracy później bo jak wiadomo przełom II i III trymestru to szał zakupowy ;) Ja koniecznie musze się zapisać bo jeśli chodzi o dzieci to jestem zielona.
 
Do góry