reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród

reklama
Spakuj się na koniec września. Od terminu masz +/- 2 tygodnie. Chyba że wsześniej zacznie się coś dziać. Za wcześnie nie ma co się pakować bo i tak nie będziesz pamiętała co gdzie spakowałaś i czy spakowałaś :)
 
No chyba że należysz do takich osób jak ja :p
Cały czas miałam czas by się spakować, tak więc pakowanie odkładałam na kolejny dzień.
No i pakowałam się na szybko, bo poród zaczął się w 35tc...

Przygotuj sobie na spokojnie przynajmniej listę rzeczy, którą masz spakować - w razie czego niech tatuś pakuje :rofl2:
 
Ja miałam spakowane rzeczy dla maluszka 3 tyg przed i swoje ważniejsze no a resztę to tuż przed (bo wiadomo są takie , z których do kończ korzystasz). Do tego zrobiłam listę i taką samą zostawiłam mężowi :)
 
Hej. Mam termin na 24 września i jestem już spakowana. Pewnie bym to jeszcze odwlekała, ale ostatnio byłam na wizycie i gin mnie nastraszył, że szyjka skrócona 29mm. Najpierw wszystko kup, bo takie dopakowywanie jest bezsensu. :)
 
Jak to sie mowi, lepiej dwa razy sie rozpakowac nizeli ani razu spakowac :)
Ja pakowalam sie jakos miesiac przed, i ciagle tylko patrzylam czy dalej wszystko jest i czy o czyms nie zapomnialam :)
Tak jak pisza dziewczyny, zrob liste i najwyzej spakoj te rzeczy ktorych nie bedziesz juz uzywala. Recznik, przebranie dla siebie i dla maluszka, kocyk, pampersy i w sumie reszte pozniej :)

Ja nigdy nie zapomne jak polozna dala mi taka kartke na ktorej bylo napisane co spakowac, i byla ksiazka.. Do dzisiaj nie wiem kiedy bym ta ksiazke czytala :)
 
A mi tam książka się przydała - głównie ze względu na to, że młody trafił na wcześniaki, a tam odwiedziny były 2x dziennie po godzinie...
 
reklama
Do porodu jeszcze sporo czasu:) Ale zleci szybko:) Mam koleżankę która była spakowana na ponad miesiąc przed porodem, ja spakowałam się na ok 1,5 tygodnia przed. Jeśłi będzie Cię stresowac że nie jesteś spakowana to zrób to już teraz. Ważne żebyś czuła się spokojna:)
 
Do góry