reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porodowka na Markwarta i Szpital Wojskowy

Ja już jestem zdecydowana na 100%,że będę rodzic na Markwarta. Byłam tam dzisiaj z mężem zwiedzic oddział. Pani położna bardzo sympatyczna, sale schludne, czyste i przytulne. Tak jak dziewczyny pisały w każdej sali łazienka i generalnie wszystko na +, aha póki co tłoku nie ma, więc super kameralnie jest:tak::-D
 
reklama
Powiem szczerze, że gdyby nie to, że mój lekarz pracuje w 2 napewno zdecydowałabym się na szpital MSWiA. Jeżeli macie ochotę zobaczyć oddział panie położne bardzo chętnie was oprowadzą, nie ma problemu żeby porozmawiać z pediatrą i faktycznie jeszcze kameralnie:-).
 
nitka19. szczerze mówiąc w czasie porodu to nie lekarz jest ważny tylko połozna :)
no chyba ze wiesz że Twój prowadzący zajmie sie Toba podczas porodu

wronka...dopiero widzę że Synuś będzie
gratulacje serdeczne:))
szczęściara-będzie parka;))
pozdrawiam Cie serdecznie!
 
Pati dzięki :tak:, a Tobie gratuluje 3 dzieciątka w drodze;-), no dziewuszki życzę, przydałaby Ci się cobyś osamotniona nie była:-D
 
nitka19. szczerze mówiąc w czasie porodu to nie lekarz jest ważny tylko połozna :)
no chyba ze wiesz że Twój prowadzący zajmie sie Toba podczas porodu

Mimo tego, że to nasza pierwsza pociecha wiem już, że położna jest najistotniejsza. Mma nadzieję, że dopisze;-). Pozdrawiam serdecznie
 
pati dopiero się zorientowałam że Ty również z Bydgoszczy, może się spotkamy na porodówce bo ja chyba będę rodzic na Markwarta, nie jestem jeszcze zdecydowana na 100% ale wykluczam Biziel, rodziłam tam synusia i był to dla mnie koszmar!!!! Zastanawiam się jeszcze nad Miejskim ale kusi mnie ten na Markwarta. Do września jeszcze pół roku więc mamy czas do zastanowienia. Pozdrawiam
 
dzięki Wam za gratki:)
nie ukrywam ze liczę na lalunie ;-)
ale co tam...najważniejsze żeby zdrowiutka dzidzia była:)
pozdrawiam Was gorąco;-))

nitka..życzę aby położna była w deche
ja rodziłam w dwójce z p.Wiesią -rewelacja,konkret kobitka i poród szybki

kasialle..właśnie dzisiaj na wrześniówkach się kapnęłam ze Ty chyba z Bydzi:)
jak miło :-)
 
Pati:-) szczerze mówiąc stracha mam trochę, boję się żeby nie spanikować i dlatego liczę na pomoc położnej. Może przy drugim dzidziusiu będzie łatwiej, ale teraz natłok emocji i wrażeń, galopada myśli. pozdrówki
 
reklama
Pati no miło ;-) na wrześniówkach jest nas tyle że nie sposób się zorientowac, dopiero jak weszłam na forum regionalne to skojarzyłam Cię :tak: no bardzo miło :-)
 
Do góry